Terminarz weekendu Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez wariat   
sobota, 13 Kwiecień 2019 07:15

IV LIGA

sobota

11:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin 6:1

11:00 Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)

11:00 Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 1:2 (1:1)

11:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 0:1 (0:0)

12:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Kasztelan Sierpc 0:3 (0:2)

13:00 MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Maz. 3:0 (2:0)

16:00 KS Łomianki - Wkra Żuromin 6:2 (1:1)

16:00 MKS Ciechanów - Ząbkovia Ząbki 0:3

LIGA OKRĘGOWA

sobota

11:00 Amator Maszewo - Unia Iłów 3:1 (3:1)

13:00 Stegny Wyszogród - Delta Słupno 0:2 (0:1)

16:30 Zryw Bielsk - Pogoń Słupia 1:3 (1:0)

17:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 1:5 (1:2)

niedziela

12:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 0:2 (0:1)

16:00 Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 4:3

16:30 Błyskawica Lucień - Unia Czermno 0:1 (0:0)

A KLASA
sobota

16:30 Błękitni Gąbin - Szopen Sanniki 5:1

niedziela

11:00 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 2:1

11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin Kościelny 0:2

13:00 Wisła Nowy Duninów - Wicher Cieszewo 0:4

14:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 2:2

16:00 Bzura Chodaków - Wisła Główina-Sobowo 4:0

 B KLASA

sobota

 17:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 2:0

niedziela

13:00 Zjednoczeni Bulkowo - Unia II Czermno 1:0

Lwówianka Lwówek - Relax Miszewo Murowane 3:0 (walkower, Relax wycofany z rozgrywek)

Czarni Rempin - Orkan Sochaczew 0:3 (walkower- Czarni wycofani z rozgrywek)

 

 

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 21 45
2 Przasnysz 21 43
3 Dolcan 21 41
4 Mazovia 21 35
5 Łomianki 21 35

#DrużynaMPTK
1 Świt 18 40
2 Skra 18 34
3 Stocznia 18 33
4 Delta 18 33
5 Amator 18 31

#DrużynaMPKT
1 Bzura 14 37
2 Gąbin 14 35
3 Zorza 14 28
4 Wicher 14 27
5 Spójnia 14 23

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 9 24
2 Huragan 9 21
3 Zjednoczeni 9 19
4 Sparta 9 18
5 Lwówianka 9 10

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać