Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 Październik 2018 09:54

11. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ --> obsada

PIĄTEK

19.00 Ząbkovia Ząbki - Huragan Wołomin 3:0

SOBOTA

15.00 Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa 2:3

15.00 Kasztelan Sierpc- Mazur Gostynin 0:2

15.00 Mławianka - Korona Ostrołęka 0:1

15.00 Mazovia Mińsk Maz. - Hutnik Warszawa 3:1

15.00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 0:0

15.00 MKS Ciechanów - KS Łomianki 3:1

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:0

(walkower- goście nie dojechali)

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> obsada

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 3:1 (0:0)

11.00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 3:2 (1:0)

11.00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 2:1 (2:1)

15.00 Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 1:3 (0:1)

15.00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:0

15.30 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:3 (0:1)

NIEDZIELA

14.00 Unia Czermno - Delta Słupno 3:3

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> obsada

SOBOTA

12.00 Bzura Chodaków - Polonia Radzanowo 7:1

15.30 Błękitni Gąbin - GKS Góra 2:0

15.30 Wisła N. Duninów - ULKS Ciółkowo przełożone

NIEDZIELA

10.00 Wisła Główina-Sobowo - Zorza Szczawin Kościelny 1:4

11.00 Wicher Cieszewo - Mazowia Słubice 2:1

16.00 Szopen Sanniki - Spójnia Mała Wieś 4:4

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> obsada

SOBOTA

15.30 Orkan Sochaczew old. - Lwówianka Lwówek 4:0

NIEDZIELA

14.00 Relax Miszewo Mur. - Sparta Mochowo 1:11

15.00 Zjednoczeni Bulkowo - Huragan Bodzanów 2:4

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> obsada

NIEDZIELA

10.30 Amator Maszewo - Sparta Mochowo

13:45 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:2

14.00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać