Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 Sierpień 2018 14:04

4. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNA

Sobota

11.00 Pogoń II Siedlce - Kasztelan Sierpc 0:0

11.00 Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 1:3 (1:1)

13.00 Drukarz Warszawa - Mazovia Mińsk Maz. 1:3 (0:1)

14.30 Ożarowianka Ożarów Maz. - Wkra Żuromin 6:2 (1:0)

17.00 MKS Przasnysz - Ząbkovia Ząbki 1:2 (1:0)

17.00 MKS Ciechanów - Mławianka Mława 3:2 (2:1)

17.00 KS Łomianki - Mazur Gostynin 3:1

Środa 29.08

17.00 Wisła II Płock - Korona Ostrołęka

 

 

2. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ

Sobota

11.00 Świt Staroźreby - Stegny Wyszogród 4:0 (2:0)

(Sobiesiak x2, Sobczak, Konwerski)

11.00 Delta Słupno - Zryw Bielsk 0:0

16.30 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 1:5 (1:4)

(Lisiecki - )

Niedziela

11.00 Skra Drobin - Błyskawica Lucień 4:0 (2:0)

(Kowalski x2, sam., Chądzyński)

15.00 Unia Czermno - Stoczniowiec Płock 2:2 (1:1)

15.00 Pogoń Słupia - Unia Iłów 3:4 (0:1)

16.00 Start Proboszczewice - Amator Maszewo 2:3 (2:2)

 

1. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A

Niedziela

11.00 Wisła Główino-Sobowo - GKS Góra 2:6

13.00 Mazowia Słubice - Polonia Radzanowo 0:3

15.00 Wicher Cieszewo - ULKS Ciółkowo 3:0

17.00 Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 1:1 (0:1)

17.00 Szopen Sanniki - Wisła Nowy Duninów 2:0

18.00 Zorza Szczawin Kościelny - Spójnia Mała Wieś 4:3 (2:3)

 

1 KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B

Sobota

15.30 Orkan Sochaczew old. - Sparta Mochowo 2:0

Niedziela

15.00 Czarni Rempin - Huragan Bodzanów 1:5

18.00 Zjednoczeni Bulkowo - Relax Miszewo Murowane 3:1

18.00 Unia II Czermno - Orkan Lelice 3:0 walkower

 

 

MECZ SPARINGOWY

Piątek

18:30 Skra Drobin juniorzy - MKS Działdowo

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać