Rozpiska weekendowa... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 Maj 2018 18:16

24. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ

SOBOTA

11.00 Huragan Wołomin - Dolcan Ząbki

11.00 KS Łomianki - Ożarowianka

12.00 Drukarz Warszawa - Mazovia Mińsk Maz.

16.00 MKS Przasnysz - Pogon II Siedlce

16.00 Mazur Gostynin - MKS Ciechanów

17.00 Mławianka - Wisła II PŁock

 

21. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Świt Staroźreby

11.00 Kasztelan Sierpc - Błyskawica Lucień

11.00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 

16.00 Unia Iłów - Wicher Cieszewo

17.00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno

17.00 Zryw Bielsk - Unia Czermno

NIEDZIELA

13.00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo

Zaległe spotkanie: ŚRODA

17:30 Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo

 

17. KOLEJKA PŁOCKIEJ A KLASY

SOBOTA

15.30 Kasztelan B.B. - Huragan Bodzanów

17.30 Wisła Duninów - Polonia Radzanowo

18.00 Spójnia M.W - Błękitni Gąbin

NIEDZIELA

11.00 ULKS Ciółkowo - GKS Góra

14.00 Pogoń Słupia - Wisła Sobowo

17.00 Stoczniowiec Płock - Mazowia Słubice

 

15. KOLEJKA PŁOCKIEJ B KLASY

SOBOTA

16.00 Orkan Lelice - Czarni Rempin

16.00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin

NIEDZIELA

17.00 Unia II Czermno - Relax Miszewo

17.00 Zjednoczeni Bulkowo - Lwówianka Lwówek

17.00 Szopen Sanniki - Orkan Sochaczew

 

6. KOLEJKA I LIGI OKR. JUN. A1

ŚRODA 09.05

Amator Maszewo - Unia Czermno 5:2

NIEDZIELA

11.00 Mazur Gostynin - Świt Staroźreby

WTOREK 15.05

18.00 Skra Drobin - Sparta Mochowo

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 8 21
2 Ożarowianka 8 21
3 Wisła II 8 18
4 Przasnysz 8 16
5 Dolcan 8 16

#DrużynaMPTK
1 Stocznia 6 13
2 Świt 6 12
3 Skra 6 12
4 Orzeł 6 11
5 Zryw 5 10

#DrużynaMPKT
1 Gąbin 5 13
2 Bzura 5 10
3 Wicher 5 9
4 Mazowia 5 9
5 GKS Góra 5 9

#DrużynaMPKT
1 Zjednoczeni 4 10
2 Orkan S 4 9
3 Huragan 3 9
4 Sparta 3 6
5 Czarni 5 4

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać