Zapowiedzi
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 Październik 2018 07:58

13. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa

13.00 Mławianka Mława - Wkra Żuromin

13.00 Ząbkovia Ząbki - Mazur Gostynin

13.00 Mazovia Mińsk Maz. - Korona Ostrołęka

13.00 MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa

13.00 Ożarowianka - KS Łomianki

13.30 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock

 

11. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn

11.00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk

11.00 Skra Drobin - Amator Maszewo

11.00 Świt Staroźreby - Unia Iłów

NIEDZIELA

12.00 Delta Słupno - Start Proboszczewice

13.00 Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock

14.00 Unia Czermno - Pogoń Słupia

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A  --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo

13.30 Błękitni Gąbin - Wisła N. Duninów

13.30 Szopen Sanniki - ULKS Ciółkowo

NIEDZIELA

11.00 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś

13.00 Mazowia Słubice - Zorza Szczawin K.

13.30 Bzura Chodaków - GKS Góra

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock

NIEDZIELA

13.45 Skra Drobin - Sparta Mochowo

14.00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo

 

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 09:10

12. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów

11.00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz

11.00 Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Maz.

11.00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława

13.00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka

15.00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce

15.00 Korona Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki

15.00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród

14.00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno

15.00 Start Proboszczewice - Unia Czermno

15.00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby

15.00 Unia Iłów - Skra Drobin

15.00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień

Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> OBSADA

SOBOTA

13.00 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki

15.30 Zorza Szczawin - Wicher Cieszewo

15.30 GKS Góra - Wisła N. Duninów

NIEDZIELA

11.00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo

11.00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków

13.00 Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin

 

9. OSTATNIA KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> OBSADA

SOBOTA

15.00 Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew

15.00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo

NIEDZIELA

15.00 Unia II Czermno - Relax Miszewo Mur.

15.00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.45 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo

12.00 Bzura Chodaków - Skra Drobin

15.00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo

 

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 Październik 2018 09:54

11. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ --> obsada

PIĄTEK

19.00 Ząbkovia Ząbki - Huragan Wołomin 3:0

SOBOTA

15.00 Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa 2:3

15.00 Kasztelan Sierpc- Mazur Gostynin 0:2

15.00 Mławianka - Korona Ostrołęka 0:1

15.00 Mazovia Mińsk Maz. - Hutnik Warszawa 3:1

15.00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 0:0

15.00 MKS Ciechanów - KS Łomianki 3:1

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:0

(walkower- goście nie dojechali)

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> obsada

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 3:1 (0:0)

11.00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 3:2 (1:0)

11.00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 2:1 (2:1)

15.00 Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 1:3 (0:1)

15.00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:0

15.30 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:3 (0:1)

NIEDZIELA

14.00 Unia Czermno - Delta Słupno 3:3

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> obsada

SOBOTA

12.00 Bzura Chodaków - Polonia Radzanowo 7:1

15.30 Błękitni Gąbin - GKS Góra 2:0

15.30 Wisła N. Duninów - ULKS Ciółkowo przełożone

NIEDZIELA

10.00 Wisła Główina-Sobowo - Zorza Szczawin Kościelny 1:4

11.00 Wicher Cieszewo - Mazowia Słubice 2:1

16.00 Szopen Sanniki - Spójnia Mała Wieś 4:4

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> obsada

SOBOTA

15.30 Orkan Sochaczew old. - Lwówianka Lwówek 4:0

NIEDZIELA

14.00 Relax Miszewo Mur. - Sparta Mochowo 1:11

15.00 Zjednoczeni Bulkowo - Huragan Bodzanów 2:4

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> obsada

NIEDZIELA

10.30 Amator Maszewo - Sparta Mochowo

13:45 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:2

14.00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków

 

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
piątek, 05 Październik 2018 06:48

10.KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNA

Sobota

11.00 Hutnik Warszawa - Ząbkovia Ząbki 1:0

11.00 Huragan Wołomin - Mławianka 2:0 

11.00 Ożarowianka - MKS Ciechanów 2:0

15.00 Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce 2:1

15.00 KS Łomianki - MKS Przasnysz 3:2

15.30 Korona Ostrołęka - Kasztelan Sierpc 1:1

15.30 Mazur Gostynin - Wkra Żuromin 1:0

Niedziela

11.00 Wisła Płock - Mazovia Mińsk 2:2

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ

Sobota

11.00 Delta Słupno - Świt Staroźreby 4:3

12.00 Start Proboszczewice - Skra Drobin 3:5

14.30 Unia Iłów - Błyskawica Lucień 6:1

15.00 Amator Maszewo - Stegny Wyszogród 3:0

15.00 Orzeł Goleszyn - Unia Czermno 3:5

15.30 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 4:2

Niedziela

13.00 Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 1:0

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A

Sobota

16.00 ULKS Ciólkowo - GKS Góra 4:2

16.30 Zorza Szczawin - Szopen Sanniki 2:1

Niedziela

11.00 Wicher Cieszewo - Błękitni Gąbin 2:4

11.00 Polonia Radzanowo - Wisła Duninów

11.00 Spójnia Mała Wieś - Bzura Chodaków 3:4

13.00 Mazovia Słubice - Wisła Sobowo 0:1

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B

Niedziela

15.00 Lwówianka - Zjednoczeni Bulkowo 2-1

15.00 Unia II Czermno - Czarni Rempin 4-1

16.00 Huragan Bodzanów - Sparta Mochowo 2-0

 

6. KOLEJKA I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW PŁOCK A1

Sobota

11.00 Stoczniowiec Płock - Sparta Mochowo 3:1

16.00 Bzura Chodaków - Amator Maszewo 1;6

Niedziela

15.45 Skra Drobin - Wicher Cieszewo 3:0

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 Wrzesień 2018 13:13

9. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ

SOBOTA

11.00 Mazur Gostynin - Drukarz Warszawa 

11.00 Mazovia Mińsk - KS Łomianki

11.00 Ząbkovia - Wisła II Płock

14.00 MKS Przasnysz - Ożarowianka

15.30 Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 

16.00 Mławianka - Hutnik Warszawa

16.00 MKS Ciechanów - Pogoń II Siedlce

16.00 Wkra Żuromin - Korona Ostrołęka

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Delta Słupno

11.00 Świt Staroźreby - Unia Czermno

13.00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo

14.00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów

16.00 Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 

NIEDZIELA

16.00 Błyskawica Lucień - Pogoń Słupia 

16.00 Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice

 

6. KOLEJKA PŁOCKIEJ A KLASY

SOBOTA

16.00 Błękitni Gąbin - ULKS Ciólkowo

16.00 Wisła N. Duninów - Spójnia Mała Wieś

NIEDZIELA

11.00 Wisła Sobowo - Wicher Cieszewo

13.00 Szopen Sanniki - Mazowia Słubice

14.00 GKS Góra - Polonia Radzanowo

16.00 Bzura Chodaków - Zorza Szczawin

 

6. KOLEJKA PŁOCKIEJ B KLASY

SOBOTA

16.00 Orkan Sochaczew - Unia II Czermno

NIEDZIELA

15.00 Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek

16.00 Relax Miszewo Mur. - Huragan Bodzanów

 

I LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW PŁOCK

SOBOTA

11.00 AP Bzura Chodaków - Sparta Mochowo

13:30 Skra Drobin - Amator Maszewo

Niedziela

16.00 Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock 

 
Zapowiedź weekendu... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 20 Wrzesień 2018 08:30

Patrząc na tabelę IV ligi po 7. kolejkach widać, że nastąpił w niej podział na dwie grupy - tej w której zespoły walczą o mistrzostwo i tej w której bronią się przed spadkiem. Liderami tabeli z 18 punktami na koncie są Huragan Wołomin i Ożarowianka Ożarów Mazowiecki. Oba te zespoły spotkały się na początku sezonu, kiedy to w Wołominie wygrała Ożarowianka (2:3). Od tej pory Huragan wygrywał wszystkie mecze. Podobnie było z zespołem z Ożarowa, gdy w 7. kolejce ulegli oni w Ząbkach Ząbkovii, 0:1. Trzy punkty za liderami znajdują się, Ząbkovia Ząbki i Wisła II Płock. Nafciarze w poprzedniej kolejce rozbili Kasztelana Sierpc na boisku w Goleszynie, 5:1. Dwa punkty za tą dwójką znajdują się trzy zespoły: MKS Przasnysz, KS Łomianki i Mazovia Mińsk Maz.. Punkcik mniej ma Pogoń II Siedlce. Potem w tabeli następuje krach i z 7 punktami na koncie plasują się Mazur Gostynin i Drukarz Warszawa. 6 punktów mają Hutnik Warszawa i Wkra Źuromin. Zaledwie 5 oczek uzbierała Korona Ostrołęka, jedna z niespodzianek poprzedniego sezonu. Tabele zamykają mające po 4 punkty: Mławianka, Kasztelan Sierpc i MKS Ciechanów. Najciekawszym spotkaniem 8. kolejki będzie pojedynek pomiędzy KS Łomianki, a Ząbkovią. Kasztelan Sierpc pojedzie do Warszawy na mecz z Hutnikiem, Mazur zagra w Ostrołęce z Koroną, a rezerwy Wisły w Płocku podejmą Mławiankę.

Więcej w rozwinięciu...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać