P-LIGA, czyli o co chodzi? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 Styczeń 2016 18:02

Jak sami widzicie w serwisie zaszły pewne kosmetyczne zmiany. W poniższym artykule postaramy się wyjaśnić co się tu wydarzyło, dlaczego i co się z tym wiąże.

Serwis Skry Drobin był stricte stroną klubową tylko przez pewien, stosunkowo krótki okres czasu. Później artykuły, które się tu ukazywały coraz bardziej odbiegały od tematu, czyli Skry. Chyba nawet w moich najbardziej optymistycznych planach podczas uruchamiania tego serwisu nie myślałem, że przez te wszystkie lata spotkam na swojej drodze tyle oddanych piłce osób, a internauci tak licznie będą tu zaglądać. To właśnie Wy spowodowaliście, że powstaje P-Liga. W tej chwili zamieszczamy sporą ilość artykułów nie związanych z drobińską Skrą, a planujemy tę liczbę zwiększać. Z szacunku do kibiców, działaczy, piłkarzy innych drużyn, którzy regularnie tu zaglądają, tworzymy coś ponad barwami klubowymi. Nie przerywamy oczywiście działalności na rzecz klubu, nie ograniczamy jej, nie zmieniamy zakresu, jednak od dziś serwis ma własne logo, którym będziemy się podpisywali.

Od dziś wszelkie informacje z płockiego okręgu jak i IV ligi grupy północ będą się tu pojawiały pod neutralnym szyldem P-LIGA. Dlaczego ta zmiana?

Uznaliśmy, że stworzymy coś dla kibiców innych klubów, coś z czym będziecie się mogli utożsamiać. Wydaje się nam, że jest to zwyczajnie uczciwe rozwiązanie, wobec naprawdę sporej liczby internautów rozsianych po północnym Mazowszu. Tak jak już wielokrotnie wspominaliśmy na tej stronie, przykładamy starań do stworzenia Nam kibicom piłki nożnej miejsca, gdzie możemy się spotkać, wymienić poglądy i informacje. P-LIGA ma trudne zadanie utworzenia jeszcze większej społeczności, przyspieszenia wymiany informacji pomiędzy nami. Na stronę można wejść poprzez nowy adres p-liga.eu, a na Facebooku została utworzona strona P-LIGI (tzw fanpage), będą się tam pojawiały wszelkie informacje i materiały o tematyce ogólnej. Aby zadbać o przyszłych, miejmy nadzieję, fanów P-LIGI, postaramy się aby często mieli oni dostęp do materiałów zanim pojawią się one w serwisie. W P-LIDZE internauci sami będą mieli wpływ na jej treść i kształt. W przyszłości mamy jeszcze kilka pomysłów na wykorzystanie P-LIGI, jednak w tej chwili trzymamy kciuki za powodzenie tego pomysłu. Wierzymy głównie w Was, dlatego, że bez Was nie ma nas. Pisanie dla samego siebie, nie miałoby najmniejszego sensu. Od siebie obiecać możemy jedynie tyle, że dołożymy wszelkich starań, aby zachować obiektywizm, kulturę słowa i wzajemny szacunek.

Pozdrawiamy Załoga P-LIGA.eu

fb 


<--- Fanpage na Facebooku

 

 

Bez nadfgdfgdfwy 1 

Poprawiony: poniedziałek, 18 Styczeń 2016 18:35
 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Następny Mecz

NADCHODZĄCY
Miejsce: Stadion w Łukomiu Datum Nd., 20. Paź. 2019 Beginn 12:00
Skrwa Łukomie
Skrwa
-:- Statystyki przedmeczowe Skra Drobin
Skra

#DrużynaMPKT
1 Kasztelan 9 19
2 Orzeł 9 19
3 Stocznia 9 18
4 Skra 8 18
5 Delta 9 16
6 Zryw 9 14
7 Bzura 9 13
8 Mazur 9 12
9 Amator 9 11
10 Czermno 9 11
11 Gąbin 9 10
12 Skrwa 9 7
13 Unia Iłów 9 6
14 Pogoń 8 5

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać