Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej Ligi Okręgowej 2016/17 Drukuj
ArtPowitalny
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 Lipiec 2016 21:11

Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej Ligi Okręgowej 2016/17

pozpn

 

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zryw Bielsk - Stegny Wyszogród    
Wicher Cieszewo - Kasztelan Sierpc    
Unia Iłów - Świt Staroźreby    
Unia Czermno - Spójnia Mała Wieś    
ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn    
Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie    
Amator Maszewo - Skra Drobin    

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Stegny Wyszogród - Skra Drobin    
Skrwa Łukomie - Amator Maszewo    
Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin    
Spójnia Mała Wieś - ULKS Ciółkowo    
Świt Staroźreby - Unia Czermno    
Kasztelan Sierpc - Unia Iłów    
Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo    

Kolejka 3 - 3-4 września

Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród    
Unia Iłów - Zryw Bielsk    
Unia Czermno - Kasztelan Sierpc    
ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby    
Mazur Gostynin - Spójnia Mała Wieś    
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn    
Skra Drobin - Skrwa Łukomie    

Kolejka 4 - 10-11 września

Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie    
Orzeł Goleszyn - Skra Drobin    
Spójnia Mała Wieś - Amator Maszewo    
Świt Staroźreby - Mazur Gostynin    
Kasztelan Sierpc - ULKS Ciółkowo    
Zryw Bielsk - Unia Czermno    
Wicher Cieszewo - Unia Iłów    

Kolejka 5 - 17-18 września

Unia Iłów - Stegny Wyszogród    
Unia Czermno - Wicher Cieszewo    
ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk    
Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc    
Amator Maszewo - Świt Staroźreby    
Skra Drobin - Spójnia Mała Wieś    
Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn    

Kolejka 6 - 24-25 września

Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn    
Spójnia Mała Wieś - Skrwa Łukomie    
Świt Staroźreby - Skra Drobin
Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo    
Zryw Bielsk - Mazur Gostynin    
Wicher Cieszewo - ULKS Ciółkowo    
Unia Iłów - Unia Czermno    

Kolejka 7 - 1-2 października

Unia Czermno - Stegny Wyszogród    
ULKS Ciółkowo - Unia Iłów    
Mazur Gostynin - Wicher Cieszewo    
Amator Maszewo - Zryw Bielsk    
Skra Drobin - Kasztelan Sierpc    
Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby    
Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś    

Kolejka 8 - 8-9 października

Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś    
Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn    
Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie    
Zryw Bielsk - Skra Drobin    
Wicher Cieszewo - Amator Maszewo    
Unia Iłów - Mazur Gostynin    
Unia Czermno - ULKS Ciółkowo    

Kolejka 9 - 15-16 października

ULKS Ciółkowo - Stegny Wyszogród    
Mazur Gostynin - Unia Czermno    
Amator Maszewo - Unia Iłów    
Skra Drobin - Wicher Cieszewo    
Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk    
Orzeł Goleszyn - Kasztelan Sierpc    
Spójnia Mała Wieś - Świt Staroźreby    

Kolejka 10 - 22-23 października

Stegny Wyszogród - Świt Staroźreby    
Kasztelan Sierpc - Spójnia Mała Wieś    
Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn    
Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie    
Unia Iłów - Skra Drobin    
Unia Czermno - Amator Maszewo    
ULKS Ciółkowo - Mazur Gostynin    

Kolejka 11 - 29-30 października

Mazur Gostynin - Stegny Wyszogród    
Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo    
Skra Drobin - Unia Czermno    
Skrwa Łukomie - Unia Iłów    
Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo    
Spójnia Mała Wieś - Zryw Bielsk    
Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc    

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Stegny Wyszogród - Kasztelan Sierpc    
Zryw Bielsk - Świt Staroźreby    
Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś    
Unia Iłów - Orzeł Goleszyn    
Unia Czermno - Skrwa Łukomie    
ULKS Ciółkowo - Skra Drobin    
Mazur Gostynin - Amator Maszewo    

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Amator Maszewo - Stegny Wyszogród    
Skra Drobin - Mazur Gostynin    
Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo    
Orzeł Goleszyn - Unia Czermno    
Spójnia Mała Wieś - Unia Iłów    
Świt Staroźreby - Wicher Cieszewo    
Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk    

 

 


 

Archiwum:

2015/16 Jesień | Wiosna

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wisła II 8 17
2 Drukarz 7 14
3 Ciechanów 7 14
4 Łomianki 8 13
5 Mława 8 12

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 6 18
2 Start 6 16
3 Unia Iłów 6 13
4 Stegny 6 13
5 Zryw 6 12

#DrużynaMPKT
1 Wisła 5 13
2 Spójnia 5 12
3 Stocznia 5 11
4 Polonia 5 9
5 Gąbin 5 9

#DrużynaMPKT
1 Zorza 5 15
2 Zjednoczeni 5 9
3 Unia Czermno II 5 9
4 Szopen 5 9
5 Orkan S 5 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać