Terminarz rundy jesiennej IV ligi 2016/17... Drukuj
IV Liga
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 Lipiec 2016 15:45

TERMINARZ RUNDA JESIENNA IV LIGA GR. PÓŁNOCNA 2016/17

 

Kolejka 1

6/7 sierpnia

Wisła II Płock – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Delta Słupno – MKS Ciechanów
Pogoń II Siedlce – Bzura Chodaków
Błękitni Raciąż – Hutnik Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski – KS Łomianki
Mławianka Mława – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Bug Wyszków
Tęcza Łyse – MKS Przasnysz
Czarni Węgrów – Unia Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Dolcan Ząbki

 

Kolejka 2

10 sierpnia (środa)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Dolcan Ząbki    
Unia Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
MKS Przasnysz - Czarni Węgrów    
Bug Wyszków - Tęcza Łyse    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
KS Łomianki - Mławianka Mława    
Hutnik Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski    
Bzura Chodaków - Błękitni Raciąż    
MKS Ciechanów - Pogoń II Siedlce    
Wisła II Płock - Delta Słupno    


Kolejka 3

13-15 sierpnia
Delta Słupno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock    
Błękitni Raciąż - MKS Ciechanów    
Podlasie Sokołów Podlaski - Bzura Chodaków
Mławianka Mława - Hutnik Warszawa    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Łomianki    
Tęcza Łyse - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
Czarni Węgrów - Bug Wyszków    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Przasnysz    
Dolcan Ząbki - Unia Warszawa

 

Kolejka 4

20-21 sierpnia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Warszawa    
MKS Przasnysz - Dolcan Ząbki    
Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Czarni Węgrów    
KS Łomianki - Tęcza Łyse    
Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
Bzura Chodaków - Mławianka Mława    
MKS Ciechanów - Podlasie Sokołów Podlaski    
Wisła II Płock - Błękitni Raciąż    
Delta Słupno - Pogoń II Siedlce    

Kolejka 5

24 sierpnia (środa)
Pogoń II Siedlce - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Błękitni Raciąż - Delta Słupno    
Podlasie Sokołów Podlaski - Wisła II Płock    
Mławianka Mława - MKS Ciechanów    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Bzura Chodaków    
Tęcza Łyse - Hutnik Warszawa    
Czarni Węgrów - KS Łomianki    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
Dolcan Ząbki - Bug Wyszków    
Unia Warszawa - MKS Przasnysz    

Kolejka 6
27-28 sierpnia

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - MKS Przasnysz    
Bug Wyszków - Unia Warszawa    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Dolcan Ząbki    
KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
Hutnik Warszawa - Czarni Węgrów    
Bzura Chodaków - Tęcza Łyse    
MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
Wisła II Płock - Mławianka Mława    
Delta Słupno - Podlasie Sokołów Podlaski    
Pogoń II Siedlce - Błękitni Raciąż    

Kolejka 7
31 sierpnia (środa)

Błękitni Raciąż - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce    
Mławianka Mława - Delta Słupno    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wisła II Płock    
Tęcza Łyse - MKS Ciechanów    
Czarni Węgrów - Bzura Chodaków    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa    
Dolcan Ząbki - KS Łomianki    
Unia Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
MKS Przasnysz - Bug Wyszków    

Kolejka 8
03-04 września
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Bug Wyszków    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Przasnysz    
KS Łomianki - Unia Warszawa    
Hutnik Warszawa - Dolcan Ząbki    
Bzura Chodaków - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
MKS Ciechanów - Czarni Węgrów    
Wisła II Płock - Tęcza Łyse    
Delta Słupno - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława    
Błękitni Raciąż - Podlasie Sokołów Podlaski    

Kolejka 9
10-11 września
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Mławianka Mława - Błękitni Raciąż    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce    
Tęcza Łyse - Delta Słupno    
Czarni Węgrów - Wisła II Płock    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Ciechanów    
Dolcan Ząbki - Bzura Chodaków    
Unia Warszawa - Hutnik Warszawa    
MKS Przasnysz - KS Łomianki    
Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    

Kolejka 10
17-18 września
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
KS Łomianki - Bug Wyszków    
Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz    
Bzura Chodaków - Unia Warszawa    
MKS Ciechanów - Dolcan Ząbki    
Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
Delta Słupno - Czarni Węgrów    
Pogoń II Siedlce - Tęcza Łyse    
Błękitni Raciąż - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
Podlasie Sokołów Podlaski - Mławianka Mława    

Kolejka 11
24-25 września
Mławianka Mława - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski    
Tęcza Łyse - Błękitni Raciąż    
Czarni Węgrów - Pogoń II Siedlce    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Delta Słupno    
Dolcan Ząbki - Wisła II Płock    
Unia Warszawa - MKS Ciechanów    
MKS Przasnysz - Bzura Chodaków    
Bug Wyszków - Hutnik Warszawa    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS Łomianki    

Kolejka 12
01-02 października
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Łomianki    
Hutnik Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
Bzura Chodaków - Bug Wyszków    
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz    
Wisła II Płock - Unia Warszawa    
Delta Słupno - Dolcan Ząbki    
Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
Błękitni Raciąż - Czarni Węgrów    
Podlasie Sokołów Podlaski - Tęcza Łyse    
Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Mazowiecki    

Kolejka 13
08-09 października
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Tęcza Łyse - Mławianka Mława    
Czarni Węgrów - Podlasie Sokołów Podlaski    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Błękitni Raciąż    
Dolcan Ząbki - Pogoń II Siedlce    
Unia Warszawa - Delta Słupno    
MKS Przasnysz - Wisła II Płock    
Bug Wyszków - MKS Ciechanów    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bzura Chodaków    
KS Łomianki - Hutnik Warszawa    

Kolejka 14
15-16 października
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Warszawa    
Bzura Chodaków - KS Łomianki    
MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
Wisła II Płock - Bug Wyszków    
Delta Słupno - MKS Przasnysz    
Pogoń II Siedlce - Unia Warszawa    
Błękitni Raciąż - Dolcan Ząbki    
Podlasie Sokołów Podlaski - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
Mławianka Mława - Czarni Węgrów    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Tęcza Łyse    

Kolejka 15
22-23 pażdziernika
Tęcza Łyse - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Czarni Węgrów - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mławianka Mława    
Dolcan Ząbki - Podlasie Sokołów Podlaski    
Unia Warszawa - Błękitni Raciąż    
MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce    
Bug Wyszków - Delta Słupno    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wisła II Płock    
KS Łomianki - MKS Ciechanów    
Hutnik Warszawa - Bzura Chodaków    

Kolejka 16
29-30 października
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Bzura Chodaków    
MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa    
Wisła II Płock - KS Łomianki    
Delta Słupno - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
Pogoń II Siedlce - Bug Wyszków    
Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz    
Podlasie Sokołów Podlaski - Unia Warszawa    
Mławianka Mława - Dolcan Ząbki    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
Tęcza Łyse - Czarni Węgrów    

Kolejka 17
05-06 listopada
Czarni Węgrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Tęcza Łyse    
Dolcan Ząbki - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
Unia Warszawa - Mławianka Mława    
MKS Przasnysz - Podlasie Sokołów Podlaski    
Bug Wyszków - Błękitni Raciąż    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń II Siedlce    
KS Łomianki - Delta Słupno    
Hutnik Warszawa - Wisła II Płock    
Bzura Chodaków - MKS Ciechanów    

Kolejka 18
11-13 listopada
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - MKS Ciechanów    
Wisła II Płock - Bzura Chodaków    
Delta Słupno - Hutnik Warszawa    
Pogoń II Siedlce - KS Łomianki    
Błękitni Raciąż - Ostrovia Ostrów Mazowiecka    
Podlasie Sokołów Podlaski - Bug Wyszków    
Mławianka Mława - MKS Przasnysz    
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Unia Warszawa    
Tęcza Łyse - Dolcan Ząbki    
Czarni Węgrów - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    

Kolejka 19

19-20 listopada
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Dolcan Ząbki - Czarni Węgrów    
Unia Warszawa - Tęcza Łyse    
MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki    
Bug Wyszków - Mławianka Mława    
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Podlasie Sokołów Podlaski    
KS Łomianki - Błękitni Raciąż    
Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce    
Bzura Chodaków - Delta Słupno    
MKS Ciechanów - Wisła II Płock

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wisła II 8 17
2 Drukarz 7 14
3 Ciechanów 7 14
4 Łomianki 8 13
5 Mława 8 12

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 6 18
2 Start 6 16
3 Unia Iłów 6 13
4 Zryw 6 12
5 Świt 6 10

#DrużynaMPKT
1 Wisła 5 13
2 Spójnia 5 12
3 Polonia 5 9
4 Gąbin 4 9
5 Pogoń 5 8

#DrużynaMPKT
1 Zorza 5 15
2 Szopen 5 9
3 Zjednoczeni 4 6
4 Sparta 5 6
5 Lwówianka 5 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać