Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej A klasy 2016/17 Drukuj
A klasa
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 Lipiec 2016 21:49

Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej A klasy 2016/17

plocki ozpn

 

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice    
Wisła Główina-Sobowo - Wisła Nowy Duninów    
Kasztelan Białe Błoto - Kormoran Łąck    
Błękitni Gąbin - Huragan Bodzanów    
Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock    
Sparta Mochowo - GKS Góra    

Kolejka 2 - 3-4 września

Start Proboszczewice - GKS Góra    
Stoczniowiec Płock - Sparta Mochowo    
Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia    
Kormoran Łąck - Błękitni Gąbin    
Wisła Nowy Duninów - Kasztelan Białe Błoto    
Błyskawica Lucień - Wisła Główina-Sobowo    

Kolejka 3 - 10-11 września

Wisła Główina-Sobowo - Start Proboszczewice    
Kasztelan Białe Błoto - Błyskawica Lucień    
Błękitni Gąbin - Wisła Nowy Duninów    
Pogoń Słupia - Kormoran Łąck    
Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów    
GKS Góra - Stoczniowiec Płock    

Kolejka 4 - 17-18 września

Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock    
Huragan Bodzanów - GKS Góra    
Kormoran Łąck - Sparta Mochowo    
Wisła Nowy Duninów - Pogoń Słupia    
Błyskawica Lucień - Błękitni Gąbin    
Wisła Główina-Sobowo - Kasztelan Białe Błoto    

Kolejka 5 - 24-25 września

Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice    
Błękitni Gąbin - Wisła Główina-Sobowo    
Pogoń Słupia - Błyskawica Lucień    
Sparta Mochowo - Wisła Nowy Duninów    
GKS Góra - Kormoran Łąck    
Stoczniowiec Płock - Huragan Bodzanów    

Kolejka 6 - 1-2 października

Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów    
Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock    
Wisła Nowy Duninów - GKS Góra    
Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo    
Wisła Główina-Sobowo - Pogoń Słupia    
Kasztelan Białe Błoto - Błękitni Gąbin    

Kolejka 7 - 8-9 października

Błękitni Gąbin - Start Proboszczewice    
Pogoń Słupia - Kasztelan Białe Błoto    
Sparta Mochowo - Wisła Główina-Sobowo    
GKS Góra - Błyskawica Lucień    
Stoczniowiec Płock - Wisła Nowy Duninów    
Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck    

Kolejka 8 - 15-16 października

Start Proboszczewice - Kormoran Łąck    
Wisła Nowy Duninów - Huragan Bodzanów    
Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock    
Wisła Główina-Sobowo - GKS Góra    
Kasztelan Białe Błoto - Sparta Mochowo    
Błękitni Gąbin - Pogoń Słupia    

Kolejka 9 - 22-23 października

Pogoń Słupia - Start Proboszczewice    
Sparta Mochowo - Błękitni Gąbin    
GKS Góra - Kasztelan Białe Błoto    
Stoczniowiec Płock - Wisła Główina-Sobowo    
Huragan Bodzanów - Błyskawica Lucień    
Kormoran Łąck - Wisła Nowy Duninów    

Kolejka 10 - 29-30 października

Start Proboszczewice - Wisła Nowy Duninów    
Błyskawica Lucień - Kormoran Łąck    
Wisła Główina-Sobowo - Huragan Bodzanów    
Kasztelan Białe Błoto - Stoczniowiec Płock    
Błękitni Gąbin - GKS Góra    
Pogoń Słupia - Sparta Mochowo    

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Sparta Mochowo - Start Proboszczewice    
GKS Góra - Pogoń Słupia    
Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin    
Huragan Bodzanów - Kasztelan Białe Błoto    
Kormoran Łąck - Wisła Główina-Sobowo    
Wisła Nowy Duninów - Błyskawica Lucień

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Korona 14 29
2 Pogoń II 14 27
3 Wisła II 14 26
4 Mazovia 14 26
5 Mława 14 25

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 13 36
2 Unia Iłów 13 29
3 Świt 13 29
4 Start 13 28
5 Amator 13 24

#DrużynaMPKT
1 Wisła 11 26
2 Stocznia 11 22
3 Pogoń 11 18
4 Ciółkowo 11 18
5 Polonia 11 17

#DrużynaMPKT
1 Zorza 9 27
2 Szopen 9 17
3 Orkan S 9 16
4 Relax 9 15
5 Zjednoczeni 9 13

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać