IV liga - przygotowania... Drukuj
Ostatnie newsy
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 Styczeń 2016 20:10

Coraz więcej zespołów występujących w IV lidze powraca do treningów.

W rozwinięciu prezentujemy  harmonogram gier sparingowych wszystkich drużyn występujących na tym szczeblu rozgrywek.

(więcej w rozwinięciu)


BUG WYSZKÓW
23.01ŁKS Łomża 1:4
30.01 Polonia Warszawa 1:5
31.01 Makowianka 4:1
06.02 MKS Ciechanów 3:2
13.02 KS Konstancin 1:7
17.02 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:1
20.02 Tęcza Łyse 1:3
24.02 Mazur Karczew 3:2
27.02 Nadnarwianka Pułtusk 4:1
05.03 Victoria Sulejówek 2:2

 

BZURA CHODAKÓW
23.01Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:3
30.01Orzeł Nieborów 2:1
03.02Olimpia Warszawa 1:3
06.02 wolny termin
16.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:5
20.02 Żyrardowianka Żyrardów 0:4
27.02 Polonia Warszawa (CLJ) 3:2
05.03 Sokół Serock 9:1


CZARNI WĘGRÓW
06.02 Tur Bielsk Podlaski 3:0
14.02 Czarni Węgrów juniorzy 5:2
20.02 Pogoń II Siedlce 2:2
24.02 Victoria Sulejówek 3:2
27.02 Orzeł Unin 3:1
02.03 Pogoń II Siedlce 0:2
06.03 Cresovia Siemiatycze 1:2


HURAGAN WOŁOMIN
Wznowienie treningów: 11.01
26.01Dąb Wieliszew 6:4
30.01Olimpia Warszawa 3:1
06.02 Wilga Garwolin 2:4
10.02Polonia Warszawa 0:6
13.02Victoria Sulejówek 2:4
20.02 Hutnik Warszawa 10:1
24.02 KS Raszyn 1:1
27.02 Mazur Karczew 4:1
04.03 Dolcan II Ząbki 2:1

19.03 Znicz II Pruszków 6:1

KORONA SZYDŁOWO
13.02 Nadnarwianka Pułtusk 2:5
20.02 Wkra Żuromin 1:6
27.02 Iskra Krasne 2:4
05.03 Sona Nowe Miasto 2:3
12.03 Tęcza Ojrzeń


KS ŁOMIANKI
16.01 Hutnik Warszawa 1:3
23.01Legionovia II Legionowo 4:5
30.01SEMP Ursynów 6:1
06.02 UMKS Piaseczno 1:1
13.02 Polonia Warszawa CLJ 6:2
20.02 Mazur Karczew 4-1
27.02 Błonianka Błonie 2:0
05.03 Promnik Łaskarzew 1:1


MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI
23.01Promnik Łaskarzew 6:1
27.01Energia Kozienice 1:2
30.01 Dąb Wieliszew 1:2
03.02 Start Otwock - odwołany
06.02 Hutnik Warszawa 2:1
13.02 Mazur Karczew 4:0
17.02 Pilica Białobrzegi 2:4
24.02 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2
27.02 Victoria Sulejówek 2:2
02.03 Płomień Dębe Wielkie 6:1
05.03 KS Warka 0:2
09.03 Podlasie Sokołów Podlaski


MAZUR GOSTYNIN

06.02 Świt Staroźreby 5:3

10.02 Kasztelan Sierpc 2:1

(Dominik Dutkiewicz, Damian Surmak-Maciej Lemanowicz)

13.02 Kujawiak Kowal 4:2
17.02GKS Baruchowo 5:1
21.02 Delta Słupno 1:1
24.02Lider Włocławek 3:5
27.02 Unia Iłów 4:0
05.03 Lider Włocławek 8:1


MKS CIECHANÓW
Wznowienie treningów: 09.01
23.01 Dąb Wieliszew 1:1
30.01Iskra Krasne 4:0
06.02 Bug Wyszków 2:3
13.02 Błękitni Raciąż 1:2
17.02 MKS Mława 0:2
20.02 Ursus Warszawa 0:7
24.02 Legia Warszawa juniorzy (odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne)
04.03 Żbik Nasielsk 4:3


MKS PRZASNYSZ
30.01Błękitni Raciąż 2:0
06.02 Orzeł Janowiec Kościelny 5:0
10.02 Start Działdowo 3:0
13.02 Wieczfinianka Wieczfnia Kościelna 7:0
20.02 Huragan Morąg 0:4
24.02 ŁKS Łomża 2:1
27.02 Orzyc Chorzele 4:1
05.03 Makowianka Maków Mazowiecki 7:2


MŁAWIANKA MŁAWA
23.01 Huragan Morąg (w Ostródzie) 0:4
30.01 Wkra Żuromin 4:2
10.02 Sokół Ostróda 2:1
17.02 MKS Ciechanów 2:0
20.02 Orzeł Janowiec Kościelny 4:1
27.02 Lech Rypin 2:2
05.03 Błękitni Raciąż 0:0

NAPRZÓD SKÓRZEC
06.02 Podlasie Biała Podlaska 1:2
14.02 Dwernicki Stoczek Łukowski 3:0
21.02 Grodzisk Krzymosze 2:2
27.02 Pogoń II Siedlce 1:4
05.03 Sokół Adamów.  6:3


OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA
16.01 Korona Ostrołęka 1:3
23.01 Makowianka Maków Mazowiecki 4:1
27.01 Tur Bielsk Podlaski 1-6
30.01 Warmia Grajewo 0-3
03.02 Tajfun Jartypory - odwołany
06.02 KS CK Troszyn 6:1
10.02 Wilga Garwolin -odwołany
13.02 Marcovia Marki 3:0
18.02Tęcza Łyse 1:3
20.02 Cresovia Siemiatycze 2:2
24.02 ŁKS Łomża -odwołany
27.02 Sparta Trzepietowo 0:1
05.03 Jagiellonia II Białystok 0:6


OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKI
29.01 LKS Chlebnia 5:0
13.02 Pogoń Grodzisk Maz 1:2
17.02 Olimpia Warszawa 2:2
20.02 Ursus Warszawa 1-0
27.02 KS Raszyn 1:5
02.03 Mazur Karczew 1:1
05.03 Unia Warszawa 6:2


WISŁA II PŁOCK
Wznowienie treningów: 11.01
23.01 Wisła Płock 97/98 8:0
wyjazd na obóz do Iławy
30.01 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-2
06.02 Lech Rypin 2:2
10.02Kryształ Glinojeck 3:0
20.02 Wkra Bieżuń 4:1
27.02 MKS Kutno 2:3
05.03 Sparta Brodnica 0:0

 

WKRA BIEŻUŃ

30.01Start Działdowo 1:4
06.02 Boruta Kuczbork 0:1
13.02 Kasztelan Sierpc 0:0
20.02 Wisła II Płock 1:4 
27.02 Kasztelan Sierpc 3:2
05.03 Kryształ Glinojeck 5:4

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Bug 0 0
1 Bzura 0 0
1 Raciąż 0 0
1 Dolcan 0 0
1 Drukarz 0 0

#DrużynaMPTK
1 Amator 0 0
1 Błyskawica 0 0
1 Delta 0 0
1 Kasztelan 0 0
1 Orzeł 0 0

#DrużynaMPKT
1 Gąbin 0 0
1 GKS Góra 0 0
1 Huragan 0 0
1 Kasztelan B.B. 0 0
1 Mazowia 0 0

#DrużynaMPKT
1 Lwówianka 0 0
1 Orkan 0 0
1 Orkan S 0 0
1 Relax 0 0
1 Sparta 0 0

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać