Liga okręgowa- przygotowania Drukuj
Ostatnie newsy
Wpisany przez wariat   
środa, 27 Styczeń 2016 18:28

LIGA OKRĘGOWAW rozwinięciu przedstawiamy harmonogram gier kontrolnych poszczególnych klubów wystepujących w lidze okręgowej.

Mamy nadzieję, że taki zbiorczy artykuł będzie przydatny zarówno kibicom, jak i trenerom, działaczom, którzy wciąż planują mecze sparingowe w swoich klubach.

 

(harmonogram w rozwinięciu)

AMATOR MASZEWO

13.02 GKS Baruchowo -odwołany

26.02 Start Proboszczewice 1:5

06.03 Wisła Główina Sobowo odwołany

12.03 Zryw Bielsk 4:5

19.03 Pogoń Słupia 2:0

26.03 Stegny Wyszogród 1:6

BŁYSKAWICA LUCIEŃ

21.02 GKS Baruchowo 2:5
28.02 Szopen Sanniki 1:2

06.03 Kormoran Łąck 3:1

13.03 Spójnia Mała Wieś 1:1

20.03 Stegny Wyszogród

25.03 Błękitni Gąbin 0:1

DELTA SŁUPNO

07.02 Turniej w Gabinie (organizator Unia Czermno)

21.02 Mazur Gostynin 1:1

28.02 Orzeł Goleszyn 4:1

05.03 mecz wewnętrzy Delta - Delta II

09.03 Start Proboszczewice 3:6

12.03 Wisla Płock 1997 4:3

19.03 KS Kutno 2:4

26.03Mazur Gostynin 0:8

Turnieje MZOS

KASZTELAN SIERPC

28.01 Wisła Płock 99 1:3

(Mateusz Telesiewicz)

30.01 Turniej Halowy w Sierpcu

06.02 Wkra Żuromin 2:3

(zawodnik testowany x2)

10.02 Mazur Gostynin 1:2

13.02 Wkra Bieżuń 0:0

20.02 Wisła Płock 99 7:1

27.02 Wkra Bieżuń 2:3

05.03 Korona Karolinowo 3:1

12.03 Stoczniowiec Płock 3:1

19.03 Kasztelan Białe-Błoto 3:1

25/26.03 Wicher Cieszewo

ORZEŁ GOLESZYN

13.02 Wisła 99 2:3

20.02Świt Staroźreby 3:6

25.02 Stoczniowiec Płock 1:2

28.02Delta Słupno 1:4

03.03 Wisła Płock 99 3:2

06.03 Wisła Płock 2000 3:5

13.03 Start Proboszczewice 2:11

20.03 Sparta Mochowo 4:0

SKRA DROBIN

wznowienie treningów: 01.02

Planowane sparingi:

21.02 Tęcza Ojrzeń 4:5

27.02 GKS Baruchowo 5:2

06.03 Wkra Żuromin 3:1

13.03 Unia Iłów odwołany

20.03 Wisła Główina-Sobowo 9:2

24.03 Świt Staroźreby 3:2

SKRWA ŁUKOMIE

21.02 Żak Szreńsk 1:3

27.02 Pogoń Słupia 4:1

05.03 Kasztelan Białe Błoto 1:2

13.03 Grot Kowaliki 7:0

20.03 GKS Góra 5:2

29.03 Start Proboszczewice 3:3

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ

20/21.02 ULKS Ciółkowo - odwołany

28.02 Tajfun Brochów 2:5

05.03 Pogoń Słupia 0:2

13.03 Błyskawica Lucień 1:1

20.03 Wicher Cieszewo 4:1

19/20.03 Błękitni Gąbin

ŚWIT STAROŹREBY

31.01 Sona Nowe Miasto 5:4

(Mateusz Ziarko x2, Michał Sobczak, Arkadiusz Rutkowski,Jarosław Unierzyski)

06.03 Mazur Gostynin 3:5

(Komorowski, Dębicki, Surmak x3 - Sobczak, Sobiesiak, samobójcza)

13.02 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:5

20.02Orzeł Goleszyn 6:3

26.02 Wisła Płock U19 3:2

06.03 Stoczniowiec Płock 3:2

12.03 Stegny Wyszogród 3:3

24.03 Skra Drobin 2:3

ULKS CIÓŁKOWO

20/21.02 Spójnia Mała Wieś -odwołany

28.02 Huragan Bodzanów 1:2

06.03 Wicher Cieszewo 4:2

13.03 GKS Góra 3:0

19.03 Błękitni Gąbin 3:1

UNIA CZERMNO

10.01 Turniej w Gostyninie

30/31.01 Turniej w Bedlnie

07.02 Turniej w Gąbinie

21.02 GKS Bedlno 4:2

28.02 Olimpia Chaśno 3:4

06.03 Szopen Sanniki 3:1

13.03 Kormoran Łąck 4:1
20.03 Mazowia Słubice 3:2

UNIA IŁÓW

14.02 Turniej Walentynkowy Iłów

17.02 KS Kutno 6:0

19.02 Start Proboszczewice 1:5

24.02 Pelikan II Łowicz 3:3

27.02 Mazur Gostynin 0:4

06.03 Korona Wejsce 3:5

12.03 Skra Drobin odwołany

19.03 Olimpia Chąśno 1:5

24.03 Piast Feliksów

ZRYW BIELSK

Wznowienie treningów: 19.01

Planowane sparingi:

13.02 Stoczniowiec Płock 6:1

20.02 Szopen Sanniki 4:3

24.02 Wisła Płock juniorzy 4:3

28.02 Wicher Cieszewo 3:1

05.03 Wisła Płock juniorzy 2:2

12.03 Amator Maszewo 5:4

20.03 Orkan Lelice 3:4

WISŁA DUNINÓW

06.02 LTP Lubanie 1:5

14.02 Piast Bądkowo 2:4

20.02 Lider Włocławek 0:13

27.02 Korona Karolinowo 1:7

12.03 Sadownik Waganiec odwołany
2
0.03 Kormoran Łąck 4:1

26.03 Stoczniowiec Płock 4:1

 

Jeśli w harmonogramie nastąpiły zmiany lub jakiś klub chce rozegrać sparing w teminie zapisanym jako "wolny" -można to zgłaszać pod numerem telefonu

506-239-570

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wisła II 8 17
2 Drukarz 7 14
3 Ciechanów 7 14
4 Łomianki 8 13
5 Mława 8 12

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 6 18
2 Start 6 16
3 Unia Iłów 6 13
4 Zryw 6 12
5 Świt 6 10

#DrużynaMPKT
1 Wisła 5 13
2 Spójnia 5 12
3 Polonia 5 9
4 Gąbin 4 9
5 Pogoń 5 8

#DrużynaMPKT
1 Zorza 5 15
2 Szopen 5 9
3 Zjednoczeni 4 6
4 Sparta 5 6
5 Lwówianka 5 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać