B klasa - przygotowania Drukuj
Ostatnie newsy
Wpisany przez wariat   
czwartek, 11 Luty 2016 23:45

Prezentujemy zbiór gier kontrolnych zespołów występujących w B klasie

Jest to ostatnie zestawienie dotyczące sparingów jakie dla Was przygotowaliśmy.

W serwisie znajdują się już podobne harmonogramy, dotyczące IV ligi, ligi okręgowej i A klasy.

 

(więcej w rozwinięciu)

 

BŁEKITNI GĄBIN 

12.03 Sokół Budki Piaseckie 1:4

19.03 ULKS Ciółkowo 1:3

26.03 Błyskawica Lucień

02.04 Mazowia Słubice

Unia Czermno (termin do ustalenia)

 

LWÓWIANKA LWÓWEK

28.02 Relax Miszewo Mur 3:1

06.03 Witonianka Witonia

13.03 Olimpia Niedźwiada 2:2

20.03 Start Złaków Borowy 3:1

27.03 Wisła Główina-Sobowo

 

 MAZOWIA SŁUBICE

06.03 Korona II Wejsce

13.03 Orkan Lelice

20.03 Unia Czermno 2:3

02/03.04 Błękitni Gąbin

 

 OLIMPIA GOZDOWO

06.03 Sparta Mochowo 0:8

13.03 Wisła Sobowo -odwołany

20.03 Kasztelan Białe Błoto odwołany

02/03.04 Szopen Sanniki odwołany

 

ORKAN LELICE

13.03 Mazowia Słubice

20.03 Zryw Bielsk 4:3

26.03 Kasztelan Białe Błoto

02/03.04 wolny termin

 

ORKAN SOCHACZEW

27.02 Pogoń Wiskitki (B klasa) 2:0

05.03 Granex Boczki (B klasa) 4:1

12.03 Partyzant Leszno (A klasa) 4:4

20.03 Błękitni Korytów (A klasa)

29.03 Guzovia Guzów (B klasa)

 

SZOPEN SANNIKI

14.02GKS Bedlno 2:4

20.02Zryw Bielsk 3:4

27.02 Błyskawica Lucień 2:1

06.03Unia Czermno 1:3

12.03Pogoń Słupia 4:3

20.03 Huragan Bodzanów 5:5

03.04 Olimpia Gozdowo

 

RELAX MISZEWO MUROWANE

21.02 - Wicher Cieszewo 0:10
28.02 - Lwówianka Lwówek 1:3

20.03 - Zjednoczeni Bulkowo 3:3

 

 

CZARNI REMPIN

 

info w krótce

 

 

Jeśli w harmonogramie nastąpiły zmiany lub jakiś klub chce rozegrać sparing w teminie zapisanym jako "wolny" -można to zgłaszać pod numerem telefonu 506-239-570

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Korona 14 29
2 Pogoń II 14 27
3 Wisła II 14 26
4 Mazovia 14 26
5 Mława 14 25

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 13 36
2 Unia Iłów 13 29
3 Świt 13 29
4 Start 13 28
5 Amator 13 24

#DrużynaMPKT
1 Wisła 11 26
2 Stocznia 11 22
3 Pogoń 11 18
4 Ciółkowo 11 18
5 Polonia 11 17

#DrużynaMPKT
1 Zorza 9 27
2 Szopen 9 17
3 Orkan S 9 16
4 Relax 9 15
5 Zjednoczeni 9 13

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać