B klasa - przygotowania Drukuj
Ostatnie newsy
Wpisany przez wariat   
czwartek, 11 Luty 2016 23:45

Prezentujemy zbiór gier kontrolnych zespołów występujących w B klasie

Jest to ostatnie zestawienie dotyczące sparingów jakie dla Was przygotowaliśmy.

W serwisie znajdują się już podobne harmonogramy, dotyczące IV ligi, ligi okręgowej i A klasy.

 

(więcej w rozwinięciu)

 

BŁEKITNI GĄBIN 

12.03 Sokół Budki Piaseckie 1:4

19.03 ULKS Ciółkowo 1:3

26.03 Błyskawica Lucień

02.04 Mazowia Słubice

Unia Czermno (termin do ustalenia)

 

LWÓWIANKA LWÓWEK

28.02 Relax Miszewo Mur 3:1

06.03 Witonianka Witonia

13.03 Olimpia Niedźwiada 2:2

20.03 Start Złaków Borowy 3:1

27.03 Wisła Główina-Sobowo

 

 MAZOWIA SŁUBICE

06.03 Korona II Wejsce

13.03 Orkan Lelice

20.03 Unia Czermno 2:3

02/03.04 Błękitni Gąbin

 

 OLIMPIA GOZDOWO

06.03 Sparta Mochowo 0:8

13.03 Wisła Sobowo -odwołany

20.03 Kasztelan Białe Błoto odwołany

02/03.04 Szopen Sanniki odwołany

 

ORKAN LELICE

13.03 Mazowia Słubice

20.03 Zryw Bielsk 4:3

26.03 Kasztelan Białe Błoto

02/03.04 wolny termin

 

ORKAN SOCHACZEW

27.02 Pogoń Wiskitki (B klasa) 2:0

05.03 Granex Boczki (B klasa) 4:1

12.03 Partyzant Leszno (A klasa) 4:4

20.03 Błękitni Korytów (A klasa)

29.03 Guzovia Guzów (B klasa)

 

SZOPEN SANNIKI

14.02GKS Bedlno 2:4

20.02Zryw Bielsk 3:4

27.02 Błyskawica Lucień 2:1

06.03Unia Czermno 1:3

12.03Pogoń Słupia 4:3

20.03 Huragan Bodzanów 5:5

03.04 Olimpia Gozdowo

 

RELAX MISZEWO MUROWANE

21.02 - Wicher Cieszewo 0:10
28.02 - Lwówianka Lwówek 1:3

20.03 - Zjednoczeni Bulkowo 3:3

 

 

CZARNI REMPIN

 

info w krótce

 

 

Jeśli w harmonogramie nastąpiły zmiany lub jakiś klub chce rozegrać sparing w teminie zapisanym jako "wolny" -można to zgłaszać pod numerem telefonu 506-239-570

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać