A KLASA- przygotowania Drukuj
Ostatnie newsy
Wpisany przez wariat   
poniedziałek, 08 Luty 2016 00:46

Przedstawiamy zbiór gier kontrolnych kolejnej z płockich lig.

Tym razem zebraliśmy dla Was harmonogramy zespołów występujących w A klasie.

 

(więcej w rozwinięciu)

 

GKS GÓRA

10.02Wisła Płock 99 3:3

05.03 PAF Płońsk 6:3

13.03 ULKS Ciółkowo 0:3

20.03 Skrwa Łukomie 2:5

PAF Płońsk ???

 

HURAGAN BODZANÓW

21.02 Korona Karolinowo 3:6 (1:3, 2:0, 0:3)

28.02 ULKS Ciółkowo 2:1

06.03 Orzeł Kampinos 2:2

13.03 Tajfun Brochów 3:2

20.03 Szopen Sanniki 5:5

29.03 Zjednoczeni Bulkowo

 

KASZTELAN BIAŁE BŁOTO

20.02Skrwa Skwilno 4-5

05.03 Skrwa Łukomie 2:1

12.03 Kasztelan Sierpc Juniorzy 2:2

19.03 Kasztelan Sierpc 1:3

26.03 Orkan Lelice

 

 KORMORAN ŁĄCK

21.02 KS Żychlin 2:0

06.03 Błyskawica Lucień 1:3

13.03 Unia Czermno 1:4

20.03 Wisla N. Duninów 1:4

 

POGOŃ SŁUPIA

27.02 Skrwa Łukomie 1:4

05.03 Spójnia Mała Wieś 2:0

12.03 Szopen Sanniki 3:4

19.03 Amator Maszewo 0:2

 

SPARTA MOCHOWO

06.03 Olimpia Gozdowo 8:0

13.03 Wicher Wielgie

19.03 Orzeł Goleszyn 0:4

 

START PROBOSZCZEWICE

06.02 Wisła Płock jun 4:4

14.02 Turniej Walentykowy- hala w Iłowie

19.02 Unia Iłów 5:1

26.02 Amator Maszewo 5:1

04.03 Wisła Płock 97 1:3

09.03 Delta Słupno 6:3

12.03 Orzeł Goleszyn 11:2

19.03 Stoczniowiec Płock odwołany

29.03 Skrwa Łukomie 3:3

 

STEGNY WYSZOGRÓD

24.02 Naprzód Stare Babice 3:2

27.02 Tęcza Ojrzeń 1:3

05.03 wolny termin

12.03 Świt Staroźreby 3:3

20.03 Błyskawica Lucień

26.03 Amator Maszewo 6:1

 

STOCZNIOWIEC PŁOCK

13.02 Zryw Bielsk 1:6
17.02 Wisła Płock 99 3:2

20.02 Orlęta Baboszewo 9:0

25.02 Orzeł Goleszyn 2:1

06.03 Świt Staroźreby 2:3

12.03 Kasztelan Sierpc 1:3

19.03 Start Proboszczewice odwołany
24.03 Wisła Nowy Duninów 1:4

 

 WICHER CIESZEWO

21.02 Relax Miszewo Murowane 10:0
28.02
 Zryw Bielsk 1:3

05.03 ULKS Ciółkowo 2:4

13.03 Jutrzenka Unieck 5:3

20.03 Spójnia Mała Wieś 1:4

25/26.03 Kasztelan Sierpc

 

WISŁA GŁÓWINA-SOBOWO

07.02 Turniej w Gąbinie

21.02 Wicher Wielgie 6:5

06.03 Amator Maszewo odwołany

13.03 Olimpia Gozdowo odwołany

20.03 Skra Drobin 2:9

27.03 Lwówianka Lwówek

ZORZA SZCZAWIN KOŚCIELNY

 

 Jeśli w harmonogramie nastąpiły zmiany lub jakiś klub chce rozegrać sparing w teminie zapisanym jako "wolny" -można to zgłaszać pod numerem telefonu 506-239-570

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wisła II 8 17
2 Drukarz 7 14
3 Ciechanów 7 14
4 Łomianki 8 13
5 Mława 8 12

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 6 18
2 Start 6 16
3 Unia Iłów 6 13
4 Zryw 6 12
5 Świt 6 10

#DrużynaMPKT
1 Wisła 5 13
2 Spójnia 5 12
3 Polonia 5 9
4 Gąbin 4 9
5 Pogoń 5 8

#DrużynaMPKT
1 Zorza 5 15
2 Szopen 5 9
3 Zjednoczeni 4 6
4 Sparta 5 6
5 Lwówianka 5 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać