Sparingi na Mazowszu Drukuj
Menu
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 Styczeń 2016 19:15

Sparingi LATO 2016

12 lipca

Radomiak Radom - Wisła Puławy 1:3 (0:2)

10 lipca

Znicz Pruszków - VfL Wolfsburg II 1:1
Tęcza Łyse - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2

9 lipca

Błekitni Raciąż - KS Łomianki 0:0
Pilica Białobrzegi
- Wilga Garwolin 7:0
Korona II Kielce - KS Konstancin -odwołany
Broń Radom - Wisła Puławy 2:3
Delta Słupno - Lech Rypin 0:4
Hutnik Warszawa - Bug Wyszków 2:2 (1:1)
Polonia Warszawa
- Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Dolcan Ząbki 4:0 (1:0)
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 0:0
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)

8 lipca

Arka Gdynia - Wisła Płock 0:3 (0:2)

7 lipca

FC Zlin B - Radomiak Radom 0:4 (0:2)

6 lipca

Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Znicz Pruszków - Berliner AK 07 0:2
FC Zlin - Radomiak Radom 4:1 (3:1)

5 lipca

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 0:0

2 lipca

Tęcza Łyse - Olimpia Zambrów 0:5
Polonia Środa Wielkopolska - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Legia Warszawa - CSKA Sofia 0:1 (0:1)
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 2:1 (1:1)

29 czerwiec

Wisła Płock - Miedź Legnica 0:0

 

 

 


Sparingi ZIMA 2016

29 marzec

Huragan Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 4:1

26 marzec

Mazur Gostynin  - Delta Słupno 8:0
Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie 3:3
Wicher Cieszewo - Szopen Sanniki 3:1
Kormoran Łąck - Mazur Gostynin jun 1:0
Orzeł Sypniewo - Świt Baranowo 7:3

25 marzec

Stegny Wyszogród - Amator Maszewo 6:1
MKS Przasnysz - ŁKS Łomża 2:2

24 marzec

Skra Drobin - Świt Staroźreby 3:2

20 marzec

Kormoran Łąck - Wisła Nowy Duninów 1:4
Stegny Wyszogród- Błyskawica Lucień 3:2
Mazowia Słubice -Unia Czermno 2:3
Skrwa Łukomie - GKS Góra 5:2
Orzeł Goleszyn - Sparta Mochowo 4:0
Orkan Lelice - Zryw Bielsk 4:3
Skra Drobin- Wisła Sobowo 9:2
Spójnia Mała Wieś - Wicher Cieszewo 4:1
Lwówianka Lwówek - Start Złaków Borowy 3:1
Szopen Sanniki - Huragan Bodzanów 5:5
Relax Miszewo Mur - Zjednoczeni Bulkowo 3:3
Orlęta Baboszewo - Błękitni Raciąż jun 6:1
Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice- odwołany

19 marzec

Delta Słupno - KS Kutno 2:4
Unia Iłów - Olimpia Chąśno 1:5
Kasztelan Sierpc - Kasztelan Białe Błoto 3:1
ULKS Ciółkowo - Błękitni Gąbin 3:1
Amator Maszewo - Pogoń Słupia 2:0
Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn 1:1
Huragan Wołomin - Znicz Pruszków jun 6:1

13 marzec

Skrwa Łukomie - Grot Kowaliki 7:0
Kasztelan Białe Błoto - Tłuchovia Tłuchowo 1:3
Huragan Bodzanów - Tajfun Brochów 3:2
Żak Szreńsk - Skrwa Skrwilno 2:1
Lwówianka Lwówek - Olimpia Niedźwiada 2:2
Unia Czermno - Kormoran Łąck 4:1
Jutrzenka Unieck - Wicher Cieszewo 3:5
ULKS Ciółkowo - GKS Góra 3:0
Korona Ostrołęka - Orzeł Sypniewo odwołany
PAF Płońsk - Polonia Iłowo 1:1
Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 11:2
Spójnia Mała Wieś - Błyskawica Lucień 1:1


12 marzec
Świt Staroźreby - Stegny Wyszogród 3:3
Kasztelam Sierpc juniorzy - Kasztelan Białe Błoto 2:2
Zryw Bielsk - Amator Maszewo 5:4
Skra Drobin - Unia Iłów odwołany
Sokół Budki Piaseckie - Błękitni Gąbin 4:1
Szopen Sanniki - Pogoń Słupia 4:3
Wieczfnianka Wieczfnia Kośc. - Mławianka Mława 0:4
Korona Szydłowo - Tęcza Ojrzeń 2:1
KS CK Troszyn - Świt Baranowo 9:0
Wkra Żuromin - Orzeł Janowiec Kościelny 1:2
Kasztelan Sierpc  - Stoczniowiec Płock 3:1
Partyzant Leszno - Orkan Sochaczew 4:4

Nadnarwianka Pułtusk - GKS Strzegowo 0:3

11 marzec

Delta Słupno - Wisła Płock jun 4:3

9 marzec

Start Proboszczewice - Delta Słupno 6:3
Mazovia II Mińsk Maz - ŁKS Łochów 8:3

6 marzec

Huragan Bodzanów - Orzeł Kampinos 2:2
ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 4:2
Unia Iłów - Korona Wejsce 3:5
Orzeł Goleszyn - Wisła Płock jun 3:5
Mazur Gostynin - Lider Włocławek 8:1
Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 2:3
Szopen Sanniki - Unia Czermno 1:3
Błyskawica Lucień - Kormoran Łąck 3:1
Korona Szydłowo - Sona Nowe Miasto 2:3
Wkra Żuromin - Skra Drobin 1:3
Czarni Węgrów - Cresovia Siemiatycze 1:2
Stegny Wyszogród - Warszawska APN jun 3:4

5 marzec

Bzura Chodaków - Sokół Serock 9:1 
Hutnik Warszawa  - Błonianka Błonie 1:4
Promnik Łaskarzew - KS Łomianki 1:1
Unia Warszawa - Ożarowianka Ożarów Maz 2:6
Kryształ Glinojeck - Wkra Bieżuń 4:5
KS Warka - Mazovia Mińsk Maz 2:0
PAF Płońsk - GKS Góra 6:3
Victoria Sulejówek - Bug Wyszków  2:2
Mławianka Mława - Błękitni Raciąż  0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Jagiellonia II Białystok 0:6
Korona Karolinowo - Kasztelan Sierpc 1:3
MKS Przasnysz  - Makowianka Maków Maz 7:2
Olimpia Warszawa - Perła Złotokłos 3:2
Orkan Sochaczew - Fenix Boczki 4:1
Pogoń Słupia - Spójnia Mała Wieś 2:0
Naprzód Skórzec  - Sokół Adamów 6:3
Skrwa Łukomie - Kasztelan Białe Błoto 1:2
Zryw Bielsk - Wisła Płock jun 2:2
Wisła II Płock - Sparta Brodnica 0:0
Nadnarwianka Pułtusk - WKS Rząśnik 5:4

4 marzec

Start Proboszczewice - Wisła Płock jun 1:3
MKS Ciechanów - Żbik Nasielsk 4:3
Dolcan II Ząbki - Huragan Wołomin 1:2
Tęcza Łyse - ŁKS Łomża 0:3

3 marzec

KS Blizne - Ożarowianka II Ożarów Maz 4:1
Mazovia II Mińsk Maz - Victoria Kałuszyn 6:2

2 marzec

Orzeł Goleszyn - Wisła Płock jun 4:2
Czarni Węgrów - Pogoń II Siedlce 0:2
PAF Płońsk - GKS Strzegowo 7:2
Mazovia Mińsk Maz - Płomień Dębe Wielkie 6:1
Ożarowianka Ożarów Maz - Mazur Karczew 1:1
Naprzód Stare Babice - Znicz II Pruszków 1:2

29 luty

GKS Góra - Start Proboszczewice jun 1:0

28 luty

Huragan II Wołomin - Polonia Warszawa jun 3:2
ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów 1:2
Relax Miszewo Murowane - Lwówianka Lwówek 1:3
Unia Czermno - Olimpia Chąśno 3:4
Delta Słupno - Orzeł Goleszyn 4:1
Hutnik Warszawa - Znicz Pruszków 0:4
Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo 3:1
Piast II Piastów - Ożarowianka II Ożarów Maz 2:0
Szopen Sanniki - Błyskawica Lucień 2:1

27 luty

Świt Staroźreby - Wisła Płock jun 3:2
Korona Karolinowo - Wisła Nowy Duninów 7:1
Naprzód Skórzec - Pogoń II Siedlce  1:4
Mazur Gostynin - Unia Iłów 4:0
Spójnia Mała Wieś - Tajfun Brochów 2:5
Tęcza Ojrzeń - Stegny Wyszogród 3:1
Victoria Sulejówek - Mazovia Mińsk Maz 2:2
Unia Iłów - Mazur Gostynin 0:4
Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków  1:4
Huragan Wołomin  - Mazur Karczew 3:1
Korona Szydłowo - Iskra Krasne 2:4
GKS Baruchowo - Skra Drobin 5:2
Ożarowianka Ożarów Maz - KS Raszyn 1:5
Wisła II Płock - KS Kutno 2:3
Wkra Żuromin - Polonia Iłowo 4:1
Bzura Chodaków - Polonia Warszawa CLJ 5:3
Kasztelan Sierpc - Wkra Bieżuń 2:3
MKS Hutnik Warszawa - Unia Warszawa jun 1:4
Mławianka Mława - Lech Rypin 2:2
Żak Szreńsk - Polonia Iłowo 4:1
KS Łomianki - Błonianka Błonie 2:0
MKS Przasnysz - Orzyc Chorzele 4:1
Ostrovia Ostrów Maz - Sparta Szepietowo 0:1
Pogoń Wiskitki- Orkan Sochaczew 0:2
Orzeł Unin  - Czarni Węgrów 1:3
Hutnik Warszawa  - Mazovia Rawa Maz 0:0

Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 1:4

26 luty

Start Proboszczewice - Amator Maszewo 5:1

25 luty

Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 2:1

24 luty

Mazur Gostynin  - Lider Włocławek 4:5
Unia Iłów - Pelikan II Łowicz 3:3
Zryw Bielsk - Wisła Płock jun 4:3
Naprzód Stare Babice - Stegny Wyszogród 2:3
Mazovia Mińsk Maz - Pogoń Grodzisk Maz 3:2
Mazur Karczew - Bug Wyszków 2:3
Huragan Wołomin - KS Raszyn 1:1
Victoria Sulejówek - Czarni Węgrów 2:3
Olimpia Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:1
UKS Łady - UMKS Piaseczno jun 2:3
MKS Ciechanów - Legia Warszawa - odwołany
MKS Przasnysz - ŁKS Łomża  2:1
Mazur II Karczew - Bug II Wyszków 3:2

21 luty

Kormoran Łąck - KS Żychlin 2:0
Skra Drobin - Tęcza Ojrzeń 4:5
ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś - odwołany
Żak Szreńsk - Skrwa Łukomie 3:1
Wicher Cieszewo - Relax Miszewo Mur 10:0
Unia Czermno - GKS Bedlno 4:2
Wisła Sobowo - Wicher Wielgie 6:5

20 luty

Huragan Wołomin - MKS Hutnik Warszawa 10:1
Pelikan Łowicz - Błękitni Raciąż 1:2 (0:0)
Wisla Nowy Duninów - Lider Włocławek 0:13
Kasztelan Białe Błoto - Skrwa Skrwilno 4:5
Żbik Nasielsk
- Start II Otwock 2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Ursus Warszawa 1:0
Kasztelan Sierpc - Wisła Płock jun 7:1
Mazur Karczew - KS Łomianki 1:4
Tęcza Łyse - Bug Wyszków 3:1
Zryw Bielsk - Szopen Sanniki 4:3
Olimpia Warszawa - Legia Warszawa CLJ 1:3
UMKS Piaseczno - Hutnik Warszawa 0:1
Bzura Chodaków - Żyrardowianka Żyrardów 0:4
Hutnik Warszawa - Victoria Sulejówek 0:1
MKS Ciechanów - Ursus Warszawa 0:7
MKS Przasnysz - Huragan Morąg 0:4
Korona Szydłowo - Wkra Żuromin 1:6
Mławianka Mława - Orzeł Janowiec Kościelny 4:1
Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby 3:6
Wisła II Płock  - Wkra Bieżuń 4:1
Stoczniowiec Płock - Orlęta Baboszewo 9:0
Czarni Węgrów - Pogoń II Siedlce 2:2
Ostrovia Ostrów - Cresovia 2:2
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 2:1 (0:0)
Legionovia Legionowo - KS Konstancin 11:2 (7:2)
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)

19 luty

Unia Iłów - Start Proboszczewice 1:5

18 luty

Mazur Gostynin - GKS Baruchowo 5:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tęcza Łyse 1:3
Orzeł Wierzbica - Oskar Przysucha 4:3
AON Rembertów - Huragan II Wołomin 1:2

17 luty

Mławianka Mława - MKS Ciechanów 2:0
Unia Iłów - KS Kutno 6:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 2:4
Mazur Karczew - Powiślak Końskowola 3:1
Olimpia Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:2
Świt II Nowy Dwór Maz- Bug II Wyszków 1:1
Nadnarwianka Pułtusk- Polonia Warszawa jun 0:9

16 luty

Bzura Chodaków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:5

14 luty

Naprzód Skórzec - Dwernicki Stoczek Łukowski 3:0
Wkra Żuromin - Wel Lidzbark 2:2
Kryształ Glinojeck - Wkra Radzanów 1:4
Wisła Nowy Duninów - Piast Bądkowo 2:4
KS II Łomianki - UKS GOSiR Stare Babice 3:1
Żak Szreńsk - Korona Karolinowo 4:0

13 luty

Ożarowianka Ożarów Maz - Pogoń Grodzisk Maz 1:2
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 1:2
Korona Szydłowo - Nadnarwianka Pułtusk 2:5
Bug Wyszków - KS Konstancin 1:7
Orzeł Goleszyn - Wisła Płock jun 2:3
Dolcan II Ząbki - Sparta Jazgarzew 1:3
Mazur Gostynin - Kujawiak Kowal 4:2
Mławianka Mława - Stomil Olsztyn 1:1
Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 6:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Marcovia Marki 3:0
PAF Płońsk - Opia Opinogóra 8:2
Wilga Garwolin - Bóbr Tłuszcz 16:1
Wkra Bieżuń  - Kasztelan Sierpc 0:0
Szopen Sanniki - GKS Bedlno 2:4
KS Łomianki - Polonia Warszawa 6:2
Victoria Sulejówek - Huragan Wołomin 4:2
Drukarz Warszawa  - GC Gassy-Kosa United 9:4
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 2:4
Mazur Karczew - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:4
MKS Przasnysz - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 7:0
Naprzód Stare Babice - UKS Łady 2:5
Amator Maszewo - GKS Baruchowo odwołany

12 luty

Korona Ostrołęka - Stomil Olsztyn 0:7

10 luty

Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 2:1
Drukarz Warszawa - Ursus Warszawa 1:2
Huragan Wołomin - Polonia Warszawa 0:6
Mławianka Mława - Sokół Ostróda 2:1
Kryształ Glinojeck - Wisła II Płock 0:3
PKS Radość - Mazur Karczew 1:5
Józefovia II Józefów - Huragan II Wołomin 3:4
MKS Przasnysz - Start Działdowo 3:0
KS Łomianki - Legionovia Legionowo 1:6
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  0:5
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk 4:2
Hutnik Warszawa - SEMP Ursynów 2:2
Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Nieborów 4:3
Orzeł Wierzbica - Energia Kozienice 0:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wilga Garwolin odwołany

8 luty

Dąb Wieliszew - Świt II Nowy Dwór Maz 0:2

7 luty

Żak Szreńsk - Wel Lidzbark 5:4
Kryształ Glinojeck - Znicz Pruszków (juniorzy) 1:5
Sparta Jazgarzew - FC Lesznowola 7:2

6 luty

Bug Wyszków - MKS Ciechanów 3:2
Czarni Węgrów - Tur Bielsk Podlaski 3:0
Huragan Wołomin - Wilga Garwolin 2:4
Hutnik Warszawa - Mazovia Miński Mazowiecki 1:2
MKS Przasnysz - Orzeł Janowiec Kośc. 5:0
Naprzód Skórzec - Podlasie Biała Podlaska 1:2
Ostrovia Ostrów Maz - KS CK Troszyn 6:1
Wisła II Płock - Lech Rypin 2:2
Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi 4:2
Victoria Sulejówek - Dolcan Ząbki 2:1
UMKS Piaseczno - KS Łomianki 1:1
Orzeł Wierzbica - Neptun Końskie 1:2
Victoria Sulejówek - Broń Radom 2:0
Wicher Kobyłka - Nadnarwianka Pułtusk 2:1
Wisła Nowy Duninów - LTP Lubanie 1:5
Mazur Gostynin - Świt Staroźreby 5:3
Olimpia Warszawa - Marcovia Marki 3:3

3 luty

Bzura Chodaków - Olimpia Warszawa 1:3
KS Raszyn - UKS Łady 4:3
Ostrovia Ostrów Maz- Tajfun JarMet Jartypory -odwołany-
KS Konstancin - Oskar Przysucha 1:2
Mazur Karczew - Józefovia Józefów 1:1

31 stycznia

Bug Wyszków - Makowianka Maków Maz 4:1
Świt Staroźreby - Sona Nowe Miasto 5:4

30 stycznia

Huragan Wołomin – Olimpia Warszawa 3:1 (1:0)
KS Łomianki - SEMP Ursynów 6-1 / 3x35min
Mazovia Mińsk Maz - Dąb Wieliszew 1:2 (0:1)
Polonia Warszawa – Bug Wyszków 5:1
Bzura Chodaków – Orzeł Nieborów 2:1 (0:0)
MKS Ciechanów - Iskra Krasne 4:0
MKS Przasnysz - Błękitni Raciąż 2:0
Ostrovia Ostrów Maz - Warmia Grajewo 0-3
Wisła II Płock - Drwęca Nowie Miasto Lub 0:2
Wkra Bieżuń - Start Działdowo 1:4
Hutnik Warszawa - Pilica Białobrzegi  0:3
Świt II Nowy Dwór Maz- Żbik Nasielsk 0:3
Ursus Warszawa - Wilga Garwolin 1:1
Victoria Sulejówek - Unia Warszawa 1:1
Mazur Karczew - Legionovia II Legionowo 6:0
Żyrardowianka Żyrardów - Oskar Przysucha 0:3
Mszczonowianka Mszczonów - Milan Milanówek 5:0
Promnik Łaskarzew - Energia Kozienice 0:5
Nadnarwianka Pułtusk - WKS Rząśnik 2:2
Tęcza Łyse - Wissa Szczuczyn 2:9
Marcovia Marki  - Błonianka Błonie 1:2
Kasztelan Sierpc - Wisła Płock jun 1:3
Korona Ostrołęka - KS Śniadowo 2:2
Wilga Garwolin - Powiślak Końskowola 1:2

29 stycznia

Ożarowianka Ożarów Maz - LKS Chlebnia 5:0
Mazowsze Grójec - KS Warka 1:4

28 stycznia

Wisła Płock 99 - Kasztelan Sierpc 3:1

27 stycznia

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Energia Kozienice 1:2 (1:0)
Ostrovia Ostrów Maz - Tur Bielsk Podlaski 1:6

26 stycznia

Huragan Wołomin – Dąb Wieliszew 6:4 (3:3)

24 stycznia

Błyskawica Warszawa - Olimpia Warszawa jun 6:0

23 stycznia

Bzura Chodaków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki  0:3
MKS Ciechanów - Dąb Wieliszew 1:1
Bug Wyszków - ŁKS Łomża 1:4
Legionovia II Legionowo - KS Łomianki 5:4
Ostrovia Ostrów Maz- Makowianka Maków Maz 4:1
Mławianka Mława  - Huragan Morąg 0:4
Mazovia Mińsk Maz - Promnik Łaskarzew 6:1
Mazur Karczew - Marcovia Marki 2:2
Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice 1:1
Żyrardowianka Żyrardów - Widzew Łódź 1:2

16 stycznia

Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 3-1 (1-0)
Hutnik Warszawa - KS Łomianki 3:1

 

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Bug 0 0
1 Bzura 0 0
1 Raciąż 0 0
1 Dolcan 0 0
1 Drukarz 0 0

#DrużynaMPTK
1 Amator 0 0
1 Błyskawica 0 0
1 Delta 0 0
1 Kasztelan 0 0
1 Orzeł 0 0

#DrużynaMPKT
1 Gąbin 0 0
1 GKS Góra 0 0
1 Huragan 0 0
1 Kasztelan B.B. 0 0
1 Mazowia 0 0

#DrużynaMPKT
1 Lwówianka 0 0
1 Orkan 0 0
1 Orkan S 0 0
1 Relax 0 0
1 Sparta 0 0

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać