Pierwszy sparing za nami - Skra przegrywa w Ojrzeniu... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 12 Luty 2018 18:35

SPARING nr 1 - Sztuczne boisko w Ojrzeniu

TĘCZA OJRZEŃ - SKRA DROBIN

OJRZEŃ4:1 (1:0)skra logo

Gol dla Skry: zawodnik testowany

Więcej w rozwinięciu...

Powoli z zimowego snu wybudzają się kluby z okręgu, w tym nasza drużyna, która w sobotę 10.02 rozegrała pierwszy sparing przed runda wiosenną. Skra w Ojrzeniu mierzyła się z tamtejsza Tęczą. Trener Michał Lemanowicz miał do dyspozycji 18 zawodników, w tym trzech zawodników testowanych i kilku juniorów, którzy nie mieli do tej pory szansy zagrania w seniorskiej drużynie Skry. Po raz pierwszy od meczu z Kasztelanem zagrał także Adam Popis, który opuścił większą część rundy jesiennej z powodu kontuzji. Do przerwy jedną bramką prowadzili gospodarze, jednak z gry więcej miała nasza drużyna. Po przerwie nastąpiło kilka zmian w składzie, pojawiły się proste błędy, Tęcza dołożyła trzy gole, a my zdołaliśmy odpowiedzieć tylko raz. W następnych meczach musimy być bardziej skuteczni! Najbliższa okazja w piątek 16 lutego, gdy o 20:00 zagramy na sztucznym boisku w Ciechanowie, z Soną Nowe Miasto. 

 

Skład Skra: Zaw. testowany - Klimowski, Wawrzyński, Krysztofiak, Zjadewicz - zaw. testowany, Gąsiorowski, Marlęga, Popis, Kowalski, zaw. testowany

Grali też: Stołowski, Reguliński, Ciarkowski, Bączek, Talaga, Chęciński, Domeradzki K., 

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".#DrużynaMPTK
1 Unia Iłów 1 3
2 Orzeł 1 3
3 Zryw 1 3
4 Skra 1 1
4 Stegny 1 1

#DrużynaMPKT
1 Bzura 0 0
1 Gąbin 0 0
1 GKS Góra 0 0
1 Mazowia 0 0
1 Polonia 0 0

#DrużynaMPKT
1 Czarni 0 0
1 Huragan 0 0
1 Lwówianka 0 0
1 Orkan 0 0
1 Orkan S 0 0

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać