Skra I Drobin zwycięzcą SKRA CUP '99... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
środa, 31 Styczeń 2018 08:18

skra logo

4 lutego 2018 r. w hali drobińskiego MOKSiRu odbył się Turniej Piłki Nożnej Juniorów rocznik '99 i młodsi. Zwyciężyła drużyna Skry Drobin I, która w finale pokonała bez problemów Tłuchowię Tłuchowo, 7:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Mazura Gostynin, wygrywając z SMS Włocławek 2:0. W meczu o V miejsce Skra Drobin II wygrała z drużyną Amatora Maszewo 4:3.

Pełna rozpiska w rozwinięciu...

 

SKRA CUP

Halowy Turniej Piłki Noznej Juniorów 99' i młodsi

 

Tabele:

  GRUPA A Pkt GRUPA B Pkt
 1.SMS WŁOCŁAWEK 2001  12  1.MAZUR GOSTYNIN 10
 2. SKRA DROBIN I  9 2. TŁUCHOWIA TŁUCHOWO  6
 3.AMATOR MASZEWO 4 3.SKRA DROBIN II 6
 4. GKS POLONIA IŁOWO 2 4.ORZEŁ GOLESZYN  4
 5.SKRWA ŁUKOMIE  1 5.SPARTA MOCHOWO 3

 

 Terminarz:

Lp.Godz.FazaMeczWynik
1.9.00ASKRA DROBIN I – POLONIA IŁOWO5:0
2.9.14.AAMATOR MASZEWO – SKRWA ŁUKOMIE2:1
3.9.28.BSKRA DROBIN IIMAZUR GOSTYNIN0:1
4.9.42.BORZEŁ GOLESZYN – TŁUCHOWIA TŁUCHOWO1:0
5.9.56.ASMS WŁOCŁAWEK 2001 – AMATOR MASZEWO2:0
6.10.10.ASKRA DROBIN I – SKRWA ŁUKOMIE4:1
7.10.24.BSPARTA MOCHOWO I – ORZEŁ GOLESZYN2:0
8.10.38.BSKRA DROBIN IITŁUCHOWIA TŁUCHOWO0:1
9.10.52.ASMS WŁOCŁAWEK 2001 – POLONIA IŁOWO2:1
10.11.06.ASKRA DROBIN I – AMATOR MASZEWO 4:1
11.11.20.BSKRA DROBIN II – ORZEŁ GOLESZYN 1:0
12.11.34.BSPARTA MOCHOWO – MAZUR GOSTYNIN 0:2
13.11.48.ASKRWA ŁUKOMIE – POLONIA IŁOWO 1:1
14.12.02.ASKRA DROBIN ISMS WŁOCŁAWEK 2001 0:1
15.12.16.BSKRA DROBIN II – SPARTA MOCHOWO 2:1
16.12.30.BTŁUCHOWIA TŁUCHOWO – MAZUR GOSTYNIN 1:3
17.12.44.ASMS WŁOCŁAWEK 2001- SKRWA ŁUKOMIE 1:0
18.12.58.APOLONIA IŁOWO – AMATOR MASZEWO 1:1
19.13.12.BSPARTA MOCHOWO – TŁUCHOWIA TŁUCHOWO 0:1
20.13.26.BMAZUR GOSTYNIN – ORZEŁ GOLESZYN 1:1
21.14.001/2
1A - 2B
SMS WŁOCŁAWEK - TŁUCHOWO1:0
22.14.151/2
1B - 2A
 MAZUR GOSTYNIN - SKRA DROBIN I2:2 (2:5 k.)
23.14.30IX
5A - 5B
 SKRWA ŁUKOMIE - SPARTA MOCHOWO3:0
24.14.45VII
4A - 4B
 POLONIA IŁOWO - ORZEŁ GOLESZYN2:1
25.15.00V
3A - 3B
 AMATOR MASZEWO - SKRA DROBIN II3:4
26.15.15III SMS WŁOCŁAWEK - MAZUR GOSTYNIN0:2
27.15.30FINAŁ TŁUCHOWO - SKRA DROBIN I1:7

 

Tabela końcowa:

1. SKRA DROBIN I

2. TŁUCHOWIA TŁUCHOWO

3. MAZUR GOSTYNIN

4. SMS WŁOCŁAWEK

5. SKRA DROBIN II

6. AMATOR MASZEWO

7. POLONIA IŁOWO

8. ORZEŁ GOLESZYN

9. SKRWA ŁUKOMIE

10. SPARTA MOCHOWO

 

Król strzelców – Kuba Gąsiorowski, Patryk Piasecki (SKRA DROBIN I)

Najlepszy bramkarz – Łukasz Adamkowski (SMS WŁOCŁAWEK)

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać