Wieści ze Skry
Dębkowski ostatnim wzmocnieniem Skry... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 Marzec 2018 18:43

debkowskiDawid Dębkowski (1996) został nowym zawodnikiem Skry Drobin, po tym jak na dzień przed zamknięciem okienka transferowego dopięte zostały wszystkie szczegóły jego wypożyczenia z Błękitnych Raciąż. Dawid może występować na wielu pozycjach, w szczególności w środku pomocy lub obrony. To piąty zawodnik, który reprezentował barwy Raciąża w rundzie jesiennej, a na wiosnę będzie grał w koszulce Skry. Witamy i życzymy powodzenia!

 
Pięciu nowych w Skrze... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 Marzec 2018 21:43

Do tej pory pisaliśmy tylko o transferach piłkarzy, którzy z naszego klubu odchodzili. Nadszedł więc czas na te dobre wiadomości! Barw Skry Drobin w najbliższym czasie bronić będzie pięciu nowych zawodników. Wypożyczeni do Drobina zostali:

➡️Kamil Kalinowski (1993) - bramkarz, były klub: Błękitni Raciąż.

➡️Patryk Piasecki (1999) - ofensywny pomocnik/napastnik, były klub: Błękitni Raciąż/Jutrzenka Unieck.

➡️Jakub Wszałkowski (2000) - ofensywny pomocnik, były klub: Błękitni Raciąż.

➡️Jakub Wilczyński (1999) - obrońca, były klub: Błękitni Raciąż.

Definitywnie do naszego klubu przeszedł:

➡️Rafał Kaczorowski (1979) - pomocnik, były klub: Stoczniowiec Płock.

Czterech młodych zawodników i jeden doświadczony - tak wyglądają na dzień dzisiejszy wzmocnienia w naszym klubie.

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy powodzenia! Życzymy także dużo zdrowia oraz wielu strzelonych goli! Kamilowi natomiast, jak najwięcej czystych kont! Widzimy się na treningach oraz podczas pierwszego meczu ligowego na wiosnę - 24 marca, w sobotę o 11.00 na boisku MOKSiR w Drobinie!

skra transferystrona

 
Dwóch zawodników Skry odchodzi do Goleszyna... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 Marzec 2018 19:49

orze 1346099175Damian Domeradzki (08.12.1992 r.) i Kamil Nowakowski (13.07.1989 r.) zostali nowymi zawodnikami naszego ligowego rywala - Orła Goleszyn. Zarówno Damian, jak i Kamil byli od wielu lat związani z naszym klubem, rozgrywając w barwach Skry dziesiątki świetnych meczów. Z pewnością zostawili serce i zdrowie na murawie dla Skierki.

Chłopakom życzymy powodzenia w nowym zespole, gdzie trenerem jest świetnie ich znający (były szkoleniowiec Skry) p. Mariusz Skołt. Dziękujemy za te wszystkie lata i jeszcze raz - powodzenia!

Zawodnicy przeszli do Orła Goleszyn na zasadzie transferów definitywnych.

domeradzki nowakowski strona

 
IV miejsce Skry U-19 na Memoriale Tymowicza... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 01 Marzec 2018 17:44

Juniorzy Skry Drobin U-19 zajęli czwarte miejsce w prestiżowym XXVIII Ogólnopolskim Memoriale Juniorów Starszych im Stanisława Tymowicza, który 2 marca 2018 r. został rozegrany na Stadionie Wisły Płock im Kazimierza Górskiego. Podopieczni Huberta Krysztofiaka w grupie ulegli na początek Zniczowi Pruszków 0:3, ale dzięki zwycięstwu z Mazurem Gostynin (2:0) zagrali w meczu o III miejsce z juniorami Wisły Płock. Niestety "Nafciarze" okazali się dla nas zbyt silni i wygrali 6:0. Turniej wygrała drużyna Znicza Pruszków, która przyjechała do Płocka dużo młodszym rocznikiem, a w finale pokonała po karnych Widzewa Łódź. Gratulujemy! Dla naszych chłopaków także brawa, bo pokazali się z dobrej strony. Wyniki w rozwinięciu...

 
Marcin Sadowski nowym prezesem Skry Drobin... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 27 Luty 2018 12:50

skraLogo26. lutego na zebraniu zarządu Ludowego Klubu Sportowego Skra Drobin dotychczasowy prezes, pan Władysław Jankowski złożył rezygnację z zajmowanego przez siebie stanowiska Prezesa klubu. Zarząd podjął decyzję o wybraniu nowego prezesa, którym został pan Marcin Sadowski. Na pierwszego wiceprezesa klubu mianowany został natomiast pan Sławomir Trzciński, wcześniej będący już w składzie zarządu. Pan Władysław Jankowski pozostanie w klubie, jako członek zarządu.

Panu Władysławowi serdecznie dziękujemy za lata pracy i trudu włożonego w sukcesywne prowadzenie naszego klubu.

Nowemu-staremu zarządowi życzymy natomiast owocnej współpracy, poprawienia sytuacji finansowej klubu i poprowadzenia Skierki ku kolejnym sukcesom. Liczymy także na naszych kibiców i sympatyków, którzy mamy nadzieję, wesprą nasz klub przy organizacji meczów. Skra ma za sobą 70-letnią tradycję i tylko od nas zależy, czy kolejne lata będą zapisane złotymi zgłoskami. Razem zadbajmy o dobro Skierki!

 
Bartłomiej Mielczarski wypożyczony do Stoczni... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 Luty 2018 20:20

 

mlekotransferStocznia

Wychowanek Skry Drobin, Bartłomiej Mielczarski został nowym zawodnikiem występującego w A klasie Stoczniowca Płock. Bartek do Płocka został wypożyczony na pół roku, a barw Drobina bronił przez 7 długich sezonów, gdzie strzelił dużo ważnych goli i był jednym z naszych najlepszych zawodników!

Bartkowi życzymy zdrowia, dużo goli i wywalczenia awansu do Płockiej Ligi Okręgowej!

 

Powoli dobiega końca okienko transferowe, a zarząd naszego klubu dopina ostatnie ruchy kadrowe. Do naszego zespołu dołączy prawdopodobnie 3-4 nowych zawodników, a kadra zostanie uzupełniona kolejnymi juniorami. Szczegóły niebawem!

 

 
Pierwszy sparing za nami - Skra przegrywa w Ojrzeniu... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 12 Luty 2018 18:35

SPARING nr 1 - Sztuczne boisko w Ojrzeniu

TĘCZA OJRZEŃ - SKRA DROBIN

OJRZEŃ4:1 (1:0)skra logo

Gol dla Skry: zawodnik testowany

Więcej w rozwinięciu...

 
Skra I Drobin zwycięzcą SKRA CUP '99... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
środa, 31 Styczeń 2018 08:18

skra logo

4 lutego 2018 r. w hali drobińskiego MOKSiRu odbył się Turniej Piłki Nożnej Juniorów rocznik '99 i młodsi. Zwyciężyła drużyna Skry Drobin I, która w finale pokonała bez problemów Tłuchowię Tłuchowo, 7:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Mazura Gostynin, wygrywając z SMS Włocławek 2:0. W meczu o V miejsce Skra Drobin II wygrała z drużyną Amatora Maszewo 4:3.

Pełna rozpiska w rozwinięciu...

 
Przekaż 1 % podatku na Skrę lub Maćka... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Styczeń 2018 15:50

Jak co roku zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich zawodników i sympatyków Ludowego Klubu Sportowego Skra Drobin o finansowe wsparcie działalności sportowej. W tym roku środku pieniężne z 1 % podatku powędrują na bieżącą działalność naszego klubu, natomiast dla Maćka zostało utworzone specjalne konto, z własnym celem szczegółowym, na które również możecie przekazywać swój 1 % podatku. Rok temu udało się zebrać ponad 10000 zł! 

Poniżej znajdują się nr KRS oraz cele szczegółowe, jakie należy wpisać na drukach PIT.

Wszystkich, którzy chcą przekazać swój 1% podatku na wsparcie akcji #DoJednejBramkiZMaćkiem i pomoc Maćkowi, proszeni są o wypełnienie swoich rozliczeń w poniższy sposób:

1procentdlaMacka

 

Natomiast wszystkich tych, którzy chcą wspomóc nasz klub prosimy wypełnić swoje rozliczenie wg poniższej wizytówki:

wizytowka pionowo

Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc finansową.

 

Program do wypełniania deklaracji PIT: http://fsmm.pl/3323/ludowy_klub_sportowy_drobin

 
Sparingi przed rundą wiosenną... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 Styczeń 2018 11:31

skra logo15 stycznia do treningów powrócą zawodnicy Skry Drobin. Zajęcia w ferie odbywać się będą na hali: codzienne o 12.00 i dwa treningi dodatkowe o 18.00 we wtorki i czwartki.

Rozegramy siedem-osiem sparingów przed startem rundy rewanżowej. Poszukujemy dwóch sparingpartnerów na przedstawione poniżej wolne terminy. Jesteśmy zainteresowani rozegraniem spotkań tylko na boiskach o sztucznej nawierzchni (chyba, że pogoda pozwoli grać na zwykłym), w obrębie 80 km od Drobina. 

 

Lista sparingów:

10.02.2018 - --:-- - TĘCZA OJRZEŃ - Ojrzeń

16.02.2018 - 20.00 - SONA NOWA MIASTO - Ciechanów

24.02.2018 - --:-- - termin wolny

03.03.2018 - --:-- - STOCZNIOWIEC PŁOCK - Płock (obiekt Stoczniowca)

10.03.2018 - --:-- - WISŁA DOBRZYŃ n/WISŁĄ - Płock (obiekt Stoczniowca)

17.03.2018 - --:-- - termin wolny

+ w tygodniu sparing z WISŁĄ PŁOCK CLJ

 

 
Dwa zwycięstwa to za mało - Skradrobin.eu żegna się z PŁOCK CUP... Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez Administrator   
sobota, 06 Styczeń 2018 23:00

nowelogo1Zakończył się pierwszy z dwóch dni Turnieju PŁOCK CUP, gdzie poznaliśmy dziesięć najlepszych drużyn, które wyszły ze swoich grup i jutro powalczą o końcowe zwycięstwo w grach finałowych. Niestety w tym gronie nie ma naszej drużyny i zarazem debiutanta, SkryDrobin.eu. Grupę E zakończyliśmy na niezłym trzecim miejscu, a z awansu z tej grupy cieszyły się zdecydowanie najmocniejsze ekipy: LIGA FANÓW TEAM (ZGODA FC) 12 pkt i DENTIM CLINIC KATOWICE (9 pkt). Pierwszy mecz graliśmy z LFN i patrząc przez pryzmat wszystkich spotkań to właśnie mecz z tym rywalem zadecydował, że nie udało nam się wyjść z grupy. Rywal, choć bardziej doświadczony i mający w swoich szeregach zawodników nawet z II ligi, był jak najbardziej w naszym zasięgu. LFN szybko wyszli na prowadzenie co spowodowało, że z każdą kolejną akcją musieliśmy bardziej ryzykować w swoich atakach. Gola wyrównującego jednak nie udało się zdobyć, a w ostatniej minucie straciliśmy drugą bramkę i o trzech punktach w tym meczu musieliśmy zapomnieć. W drugim spotkaniu mierzyliśmy się z faworytem tej grupy, DENTIM CLINIC i zdecydowanie ulegliśmy. Po siedmiu minutach przegrywaliśmy 0:2, ale Michał Sobczak zdobył bramkę kontaktową i mecz się wyrównał. Rywale złamali nas w 10. minucie i w kolejnych trzech aż trzykrotnie pakowali piłkę do naszej siatki. Po drugiej porażce w turnieju zdawaliśmy sobię sprawę, że w ostatnich meczach zostało nam już grać, jak Polska kadra przed erą Nawałki - o honor. W trzecim naszym spotkaniu wysoko i pewnie pokonaliśmy RAMIS BIAŁYSTOK, 4:0. Na listę strzelców wpisali się: Sobczak, Gąsiorowski, Mielczarski M. i Kowalski. W ostatnim meczu, który decydował o zajęciu trzeciego miejsca w grupie, mierzyliśmy się z drużyną TEAM RYPIN. Po bardzo emocjonującym spotkaniu wygraliśmy 4:3, choć spokojnie mogliśmy wygrać wyżej. Bramki zdobywali: Sobczak, Gąsiorowski x2, Mielczarski B.

Z 6. punktami na koncie zajęliśmy trzecie miejsce w grupie i pożegnaliśmy się z turniejem. Wielka szkoda, że zakończyliśmy swój udział w tym turnieju na pierwszym dniu, ale zebraliśmy drogocenne doświadczenie, pokazaliśmy się z niezłej strony i w przyszłości postaramy się namieszać w tym turnieju trochę bardziej.

Dziękujemy orgaznizatorom za możliwość wzięcia udziału w tak dobrze przygotowanym turnieju!

Swoje grupy pewnie wygrały takie ekipy jak Młode Orły z Patrykiem Kwaśniewskim na bramce, czy też Izolbet Gostynin. Więcej emocji już jutro. PEŁNA ROZPISKA W ROZWINIĘCIU...

male DAW 7814

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6

#DrużynaMPKT
1 Mazovia 28 59
2 Wisła II 28 55
3 Korona 28 54
4 Dolcan 28 52
5 Mława 28 45

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 26 68
2 Unia Iłów 26 59
3 Świt 26 57
4 Amator 26 50
5 Start 26 50

#DrużynaMPKT
1 Stocznia 22 52
2 Pogoń 22 45
3 Gąbin 22 43
4 Polonia 22 36
5 Wisła 22 36

#DrużynaMPKT
1 Zorza 18 47
2 Szopen 18 37
3 Orkan S 18 35
4 Sparta 18 34
5 Unia Czermno II 18 25

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać