Skra liderem po wygranej w Iłowie - hattrick 'Kowala' w urodziny! Drukuj

UNIA IŁÓW - SKRA DROBIN

uniaIlowNew1:4 (0:1)skraLogo

Hubert Krasoń 79' - Marcin Kowalski 44', 69', 84', Patryk Piasecki 90+3'

Więcej w rozwinięciu...

Unia Iłów była naszym kolejnym rywalem w ramach 10. kolejki Płockiej Ligi Okręgowej Seniorów. Do Iłowa pojechaliśmy w siedemnastu zawodników, z pierwszego składu brakowało jedynie Artura Lewickiego, który wciąż leczy kontuzję. Tak jak już informowaliśmy wcześniej, z Unią na ich terenie nie wygraliśmy od 2010 roku, przegrywając z rzędu 6 meczów.

Już w drugiej minucie mogliśmy dostać zimny prysznic w postaci straconej bramki. Napastnik Unii zszedł do środka pola i oddał bardzo mocny strzał z dystansu, który wylądował na poprzeczce bramki strzeżonej przez Sebastiana Majchrzaka. Dwie minuty później to my mogliśmy otworzyć wynik meczu, gdy po rzucie rożnym w dobrej sytuacji znalazł się Sebastian Marlęga, instynktownie oddając strzał na bramkę, jednak stojący w linii bramkowej obrońca wybił piłkę. W 6. minucie swoją okazję miał Kuba Gąsiorowski, który będąc już w polu karnym oddał strzał, jednak trafił piłką wprost w bramkarza. W kolejnych minutach oglądaliśmy dużo przepychanek, walki, fauli, dyskusji, a sama gra toczyła się od pola karnego do pola karnego. My graliśmy dobrze, jednak dużo strat w środku pola powodowało, że gospodarze szybkim podaniem przedostawali się pod nasze pole karne i w taki sposób dwukrotnie zaatakowali nas swoją prawą stroną. Ciągłą dyskusję z sędzią prowadził grający trener Unii, Tomasz Trafalski, co skończyło się dla niego w 22. minucie żółtą kartką. W 44. minucie przeprowadzamy bardzo ładną akcję, którą kończymy golem na 1:0. Marcin Kowalski podał piłkę do wbiegającego prawym skrzydłem Marlęgi, Seba odegrał płasko oddając piłkę do Marcina, a ten pewnym strzałem z pierwszej piłki umieścił ją w siatce. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie gra się za wiele nie zmieniła, gospodarze najgroźniejsze akcje przeprowadzali po naszych błędach. My staraliśmy się grać swoje i przyniosło to skutek w 69. minucie. Z dystansu strzelał Hubert Krysztofiak, bramkarz 'wypluł' piłkę przed siebie, a najszybciej dopadł do niej Kowalski, minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki. Dwa gole zaliczki na wyjeździe to już dużo! Gospodarze jednak zaatakowali nas mocniej i w 80. minucie zdobyli bramkę kontaktową, autorstwa Huberta Krasonia. Szybko jednak ostudziliśmy zapędy rywali i w 84. minucie, po błędach obrony, gola na trzy do jednego zdobył niezawodny Marcin Kowalski. Dla 'Kowala' był to TRZECI HATTRICK W SEZONIE! Tego dnia Marcin obchodził urodziny, tym samym sprawił sobie cudowny prezent urodzinowy. Jeszcze raz - wszystkiego dobrego Kowal!!! Jakby goli było mało, to w ostatniej akcji meczu w sytuacji sam na sam znalazł się Patryk Piasecki i pewnym strzałem obok bramkarza podwyższył prowadzenie.

PO OŚMIU LATACH ZDOBYWAMY IŁÓW I ZOSTAJEMY NOWYM LIDEREM OKRĘGÓWKI!

Już w sobotę wielkie emocje w Drobinie - Skra podejmie drugiego w tabeli Amatora Maszewo. Stawką pozycja lidera w tabeli. Mecz o godzinie 11:00. Zapraszamy!

nastepnyumeczdomowy3

Skład: Majchrzak - Ciarkowski, Sawicki, Zjadewicz (87' Talaga) - Gąsiorowski (75' Wilczyński), Żebrowski, Krysztofiak, Marlęga, Piasecki - Dziekański (60' Chądzyński) - Kowalski (90' Reguliński)

Ławka: Ostrowski, Chądzyński, Reguliński Talaga, Wilczyński, Lemanowicz

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".