Przywozimy trzy punkty z Czermna! Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 Wrzesień 2018 07:36

6. KOLEJKA PLO -  Boisko w Czermnie

UNIA CZERMNO - SKRA DROBIN

uniaCzermnoNowe2:3 (1:1)skraLogo

Przemysław Nowicki 29', Łukasz Woźniak 65' - Marcin Kowalski 44', 90+2', Sebastian Marlęga 68'

Więcej w rozwinięciu...

Bez kilku podstawowych zawodników i z okrojoną ławką rezerwowych jechaliśmy do Czermna na spotkanie 6. kolejki Płockiej Ligi Okręgowej. Na czternastu zawodników w kadrze meczowej, dziesięciu z nich to nadal młodzieżowcy. Dla porównania, Unia tego dnia w swojej piętnastce meczowej miała ich siedmiu.

Początek spotkania w naszym wykonaniu był... dramatyczny. Gospodarze od pierwszych sekund rzucili się na nas i już w 1. minucie mieli sytuacje sam na sam. Całe szczęście, że pewny w bramce był Majchrzak i nie skończyło się to szybkim golem. Nie minęło 60 sekund, a Unia pędziła już z kolejnym atakiem. Krótkie i nierówne boisko powodowało, że jedna mocniej zagrana piłka w pole karne, nawet z autu (!), tworzyła zagrożenie pod naszą bramką. 'Unici' zmarnowali swoje doskonałe okazje na prowadzenie. Nam dopisało baaaardzo dużo szczęścia, ale nie zapominajmy, że mecz trwa 90 minut. W 4. minucie odpowiadamy - Żebrowski wrzucał piłkę w pole karne, oddał strzał Kowalski, jednak piłka poleciała nad bramką. Późniejsze minuty to mnóstwo 'kopaniny', niecelnych podań, podskakujących piłek, zablokowanych strzałów i wrzutek z autu z połowy boiska... w pola karne. W 29. minucie tracimy pierwszego gola. Nasze bardzo złe krycie przy rzucie rożnym i Nowicki wpakował główką piłkę do bramki. Po straconej bramce budzimy się, gramy trochę lepiej, jednak ciężko to nazwać składną grą. W końcówce pierwszej połowy ręką we własnym polu karnym zagrywa obrońca Unii. Do karnego podchodzi Kowalski i pewnie pokonuje bramkarza. Bramka do szatni dawała nadzieje na lepszą drugą połowę. Pierwsze minuty drugiej części meczu należały do nas. Niestety w 60. minucie meczu złapaliśmy zadyszkę, a Unia ponownie stworzyła kilka doskonałych okazji na strzelenie gola. Szczęście nas nie opuszczało. Dopiero w 65. minucie Unia przełamuje naszą defensywę i strzał przy prawym słupku bramki Sebastiana Majchrzaka znalazł drogę do siatki. Trzy minuty później wyrównujemy! Świetną akcję przeprowadził Sebastian Marlęga, wpadł w pole karne rywali i strzelił swojego pierwszego gola w sezonie. Po tej bramce kontrolujemy przebieg meczu, gramy dużo dużo lepiej od Unii, starając się strzelić zwycięską bramkę. Zmarnowaliśmy kilka doskonałych okazji na zdobycie gola, ale to na co tak pracowaliśmy całe spotkanie przyszło dopiero w doliczonym czasie gry. Dobra akcja na prawym skrzydle Kuby Gąsiorowskiego, nasz zawodnik dogrywa piłkę w pole karne, tam przejmuje ją Marlęga, podaje krótko do Kowalskiego, a ten cudownym strzałem daje zwycięstwo Skrze!

Wielkie brawa dla naszych zawodników! Trzy punkty zdobyte w Czermnie, tego nie było dawno! Kolejny mecz w sobotę, gdy na własnym boisku podejmiemy Deltę Słupno. Początek spotkania o 11:00. Zapraszamy!

Skład: Majchrzak - Ciarkowski, Krysztofiak, Wilczyński - Gąsiorowski, Lewicki, Żebrowski, Marlęga, Piasecki (65' Chądzyński) - Dziekański (85' Reguliński), Kowalski

Rez: Chądzyński, Reguliński, Talaga

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać