Piąty mecz bez porażki - remis ze Świtem... Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 16 Wrzesień 2018 13:32

5. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSIR w Drobinie

SKRA DROBIN - ŚWIT STAROŹREBY

logoskramale1:1 (1:0)swit nowe

9' Patryk Piasecki - 53' Damian Kołeczek (rz.k.)

Więcej w rozwinięciu...

Z pozycji wicelidera do meczu ze Świtem Staroźreby przystępowała nasza drużyna. Zarówno Skra, jak i Świt żadnego meczu jeszcze nie przegrali, co zapowiadało mnóstwo sportowych emocji.

Pierwsze minuty były dość wyrównane, choć Skra częściej znajdowała się na połowie rywali. W 9. minucie akcję z głębi pola rozpoczął Patryk Piasecki, zagrał "na ścianę" z Marcinem Kowalskim, ten oddał piłkę koledze, a Patryk będąc sam na sam z bramkarzem Świtu bez problemów go pokonał. Obiecujące otwarcie w wykonaniu naszej drużyny. W 14. minucie goście odpowiedzieli dośrodkowaniem i strzałem z główki, ale na posterunku stał Sebastian Majchrzak. Aktywny w pierwszej połowie Piasecki kolejną akcję przeprowadził w 26. minucie, gdy ładny przerzut w jego wykonaniu wykonał Krysztofiak, Patryk popędził lewym skrzydłem i mocno dośrodkował, ale niestety żaden z naszych zawodników nie zdołał zamknąć dośrodkowania. W 40 minucie blisko trafienia był Kowalski, który spróbował swoich sił strzelając mocno z dystansu, ale piłka powędrowała obok słupka bramki gości. W końcówce uaktywnili się zawodnicy Świtu. Strzałem z dystansu próbował zaskoczyć J. Unierzyski, a po chwili groźnie było także po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, gdzie przytomnie na przedpolu reagował Majchrzak. Na drugą połowę wychodzimy z jedną zmianą, za Marlęge wszedł Ciarkowski. W 50. minucie duży błąd popełnia arbiter spotkania, który gwizdnął rzut wolny pośredni w naszym polu karnym. Nasz zawodnik wbiegł przed rywala wybijając mu piłkę, którą złapał nasz bramkarz, jednak arbiter stwierdził, że było to umyślne podanie. Na szczęście z rzutu wolnego nic wielkiego nie wynikło i wciąż utrzymywaliśmy prowadzenie.  Niestety nie za długo. W 53. minucie tracimy piłkę na lewej stronie, sytuacje stara się ratować Zjadewicz, który wykonuje wślizg, blokuje nastrzeloną piłkę ręka i sędzia wskazuje na jedenasty metr. Do piłki podszedł Damian Kołeczek i pewnym strzałem w środek bramki pokonał naszego golkipera. Po tej sytuacji inicjatywa należała do gości, oni częściej atakowali i zagrażali naszej bramce. My staraliśmy się wyprowadzać szybkie ataki i po jednym z nich Kuba Gąsiorowski mógł zdobyć bramkę, ale jego strzał dobrze obronił Adrian Rak. Kolejne 10 minut to zmasowane ataki gości i niesamowita liczba błędów jaka zaczynała pojawiać się w naszej grze obronnej. Mateusz Ziarko wpadł w nasze pole karne i był blisko zdobycia gola na 1:2, ale na nasze szczęście trafił w słupek. Końcówka należała już do naszej drużyny. Mocno przycisnęliśmy, swoja okazję miał choćby wprowadzony w drugiej połowie Chądzyński. Więcej bramek jednak nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów. 

Świt utrzymał prowadzenie w tabeli, natomiast my spadliśmy na 5 miejsce. W niedzielę zagramy w Czermnie z Unią. Początek meczu o 13:30.

Skład Skra: 1. Majchrzak - 6. Zjadewicz, 8. Sawicki, 3. Wilczyński - 9. Piasecki, 4. Lewicki (75' 15. Chądzyński), 10. Krysztofiak (C) (85' 18. Dziekański), 20. Marlęga (46' 2. Ciarkowski), 7. Gąsiorowski - 5. Żebrowski, 11. Kowalski

Ławka: 33. Ostrowski, 16. Reguliński


Poprzednie dwa spotkania:

 

3. KOLEJKA PLO - Boisko w Łukomiu

SKRWA ŁUKOMIE - SKRA DROBIN

SKRWA0:3 (0:0)logoskramale

66' Paweł Dziekański , 78' Hubert Krzysztofiak, 87' Marcin Kowalski

 

Skład: 1 Sebastian Majchrzak, 9 Patryk Piasecki, 3 Jakub Wilczyński, 15 Paweł Dziekański (80' 13. Kamil Reguliński), 8 Jakub Gąsiorowski, 11 Marcin Kowalski, 10 Hubert Krzysztofiak (85'- 2. Jarosław Ciarkowski), 4 Artur Lewicki, 20 Sebastian Marlęga, 6 Daniel Zjadewicz, 19 Szymon Żebrowski

 


4. KOLEJKA PLO - Stadion w Goleszynie

ORZEŁ GOLESZYN - SKRA DROBIN

orze 13460991751:1 (1:0)logoskramale

18' Piotr Borowski - 2. Jarosław Ciarkowski

 

Skład: 1 Sebastian Majchrzak, 19 Mateusz Chądzyński (85' 16 Kamil Reguliński), 15 Paweł Dziekański, 10 Jakub Gąsiorowski, 11 Marcin Kowalski, 7 Hubert Krzysztofiak , 8 Artur Lewicki, 20 Sebastian Marlęga, 9 Patryk Piasecki, 3 Jakub Wilczyński, 6 Daniel Zjadewicz (46' 2 Jarosław Ciarkowski )

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać