Powtórka z zimy - 3:3 z Soną Nowe Miasto... Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 Sierpień 2018 07:54

Sparing #2 

Stadion MOKSiR w Drobinie

SKRA DROBIN - SONA NOWE MIASTO

skraLogo3:3 (0:3)sona

Paweł Dziekański 50', 66', Jarosław Ciarkowski 87' - ?3', ?18', ?36'

 

Więcej w rozwinięciu...

 Szesnastu zawodników stawiło się na drugie spotkanie sparingowe przed startem nowego sezonu. W bramce tym razem stanął Mateusz Bączek, który powrócił do bramki Skry po dłuższej przerwie. W porównaniu do poprzedniego spotkania, na ławce rezerwowych zasiedli od początku meczu Zjadewicz i Gąsiorowski. Naszym rywalem była Sona Nowe Miasto, zespół z Ligi Okręgowej Ciechanów - Ostrołęka, która poprzedni sezon zakończyła na 9 miejscu w tabeli.

Drugie spotkanie i druga szybko padająca bramka - niestety tym razem nie dla nas. Sona wykorzystuje błędy w naszej defensywie i już w 3. minucie zawodnik z Nowego Miasta, praktycznie kładąc się wpakował piłkę w górną część bramki. W 18. minucie popełniamy kolejny błąd. Najpierw przejmujemy piłkę w środku pola, zagranie do defensywy, a tam nasz zawodnik podaje pod nogi rywala i goście z łatwością przeprowadzają akcję, która daje im druga bramkę. Młodzi zawodnicy Sony prezentowali się tego dnia bardzo dobrze, świetnie wykorzystując swoją szybkość, technikę użytkową i wybieganie. Świetnie wykorzystywali też nasze błędy, ale sama gra naszej drużyny nie wyglądała źle. Przez kolejne 15. minut zepchnęliśmy rywali do obrony, ale nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Kolejne małe błędy popełniamy jednak w 36. minucie i goście prowadzili już trzema golami. To zdecydowanie wynik, który nie odzwierciedlał w całości przebiegu meczu...ale od tego są sparingi by błędy poprawiać. W drugiej połowie przeprowadzamy kilka zmian i od początku mocno atakujemy. Już po 5 minutach Paweł Dziekański otrzymuje piłkę w polu karnym i po małym rykoszecie pakuje ją do siatki. W 66. minucie przeprowadzamy bardzo ładną akcję, którą strzałem z 15 metra w okienko wykończył ponownie Dziekański. W kolejnych minutach staramy się doprowadzić do wyrównania, ale dość często pozwalaliśmy rywalom na groźne kontrataki. W 87. minucie świetną piłkę z głębi pola otrzymuje Jarek Ciarkowski, który pojawił się na skrzydle i praktycznie samotnie popędził na bramkę Sony, strzelając ładnego gola dającego remis. Jarek w środę stanął na bramce, w niedzielę bramkę strzelił... takie rzeczy tylko w Okręgówce :) Podobnie, jak w sparingu zimowym mecz pomiędzy Skra, a Soną kończy się remisem 3:3. To był ostatni sparing przed nowym sezonem LO. W najbliższy weekend zagramy pierwszy mecz "o coś". Pojedziemy do Bielska na spotkanie ze Zrywem, w ramach Rundy kwalifikacyjnej do Pucharu Polski POZPN.

 

Skład: Bączek - Ptasik, Krysztofiak, Ciarkowski - Marlęga, Lemanowicz, Lewicki, Żebrowski, Piasecki - Dziekański, Kowalski

Grali też: Reguliński, Wilczyński, Kwiatkowski, Gąsiorowski, Zjadewicz

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ#DrużynaMPTK
1 Unia Iłów 1 3
2 Orzeł 1 3
3 Zryw 1 3
4 Skra 1 1
4 Stegny 1 1

#DrużynaMPKT
1 Bzura 0 0
1 Gąbin 0 0
1 GKS Góra 0 0
1 Mazowia 0 0
1 Polonia 0 0

#DrużynaMPKT
1 Czarni 0 0
1 Huragan 0 0
1 Lwówianka 0 0
1 Orkan 0 0
1 Orkan S 0 0

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać