SKRA DROBIN - JUTRZENKA UNIECK

skra logo6:2 (3:0)jutrzenka

Daniel Zjadewicz 2', 69', Kuba Gąsiorowski 6', 52', Marcin Kowalski 30', 73'

Więcej w rozwinięciu...

Wrócili! Po krótkiej przerwie letniej piłkarze Skry Drobin powrócili do rozgrywania meczów. Tradycyjnie zaczęliśmy od spotkań kontrolnych, a dokładnie od meczu z A klasową  Jutrzenką Unieck. Trenerzy obydwu drużyn mieli do dyspozycji po 12-13 zawodników. Na szczęście godzinę przed meczem schowało się słońce i upał nie doskwierał tak zawodnikom, dzięki czemu mogliśmy oglądać szybszy mecz. Spotkanie zaczęło się wyśmienicie dla Skry. W 2. minucie do rzutu wolnego podszedł Michał Lemanowicz i zagrał długą piłkę na świetnie zamykającego dośrodkowanie Daniela Zjadewicza. "Czarny" w swoim stylu wygrał główkę i szybko objęliśmy prowadzenie. Nie minęło 5 minut, a było już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najprzytomniej w polu karnym zachował się Kuba Gąsiorowski, który pewnym strzałem z bliskiej odległości podwyższył wynik. Goście grali bardzo słabo. Nie potrafili zagrozić naszej bramce, mieli problem z wymianą kilku celnych podań. Dużo lepiej wyglądała Skra - szybkie podania (czasem może za szybkie), składne akcje, dużo walki i spokój w obronie. Tak można pokrótce opisać grę naszej drużyny. W 30. minucie faulowany w polu karnym był Paweł Dziekański i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na gola zamienił Marcin Kowalski. Do przerwy 3:0. Drugą połowę zaczynamy równie dobrze, jak pierwszą. Po składnej akcji Kowalski-Dziekański-Gąsiorowski, drugiego gola w tym meczu zdobył Kuba. W 57. minucie goście odpowiedzieli - po strzale lewą noga z dystansu piłka wpadła do siatki. W 69. minucie Daniel Zjadewicz strzelił kolejnego gola, tym razem nogą, wykorzystując niepewność defensywy gości. Kolegom dwóch goli pozazdrościł Marcin Kowalski, który w 73. minucie znalazł się sam na sam z bramkarzem, minął go dryblingiem i wpakował piłkę do pustej bramki. W końcówce meczu faulujemy zawodnika Jutrzenki we własnym polu karny i sędzia odgwizduje karnego dla gości. Zawodmik z Uniecka się nie pomylił, a po chwili sędzia zakończył zawody. Jak na przedsezonowy sparing, nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Brakuje jeszcze kilku zawodników, którzy powrócą w najbliższym czasie z urlopów. Trwają także poszukiwania bramkarza, który mógłby wzmocnić naszą drużynę. Jeżeli ktoś coś...zapraszamy ;)

W niedzielę gramy kolejny sparing - z Soną Nowe Miasto, o 18:00.

Skra: Ciarkowski - Ptasik, Krysztofiak, Zjadewicz - Gąsiorowski, Lemanowicz, Lewicki, Marlęga, Dziekański, Piasecki - Kowalski

Ławka: zaw. testowany, Reguliński

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".