Kowal show w Drobinie - Skra nie do zatrzymania... Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 Czerwiec 2018 13:36

25. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSIR w Drobinie

SKRA DROBIN - UNIA CZERMNO

skra logo4:1 (1:1)uniaCzermnoNowe

Marcin Kowalski 37', 52', 66', 77' (rz. k.) - Mateusz Król 19'

WIęcej w rozwinięciu...

Bardzo intensywny weekend dla kibiców piłki nożnej z Drobina, kończył się meczem 25. kolejki Ligi Okręgowej pomiędzy Skrą, a Unią Czermno. W sobotę i w niedzielę na boiskach w Drobinie i Świerczynku odbywał się XII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej im. Andrzeja Szymańskiego w roczniku 2004 i młodsi, w którym udział brak także Pegaz Drobin. Po zmaganiach młodszych piłkarzy, przyszedł czas na mecz seniorów, którzy kontynuowali ostatnio świetą passe sześciu zwycięstw z rzędu. Trener Bartosz Chyra przywiózł do Drobina gołą jedenastkę, my natomiast mieliśmy 5 zawodników w obwodzie na ławce, a brakowało m.in Daniela Zjadewicza i Patryka Piaseckiego. Na uraz narzekał także Paweł Dziekański, który choć usiadł na ławce, to na boisku się nie pojawił.

W pierwszych minutach spotkania graliśmy bardzo chaotycznie i niemrawo. Pierwszą styuacje stworzyliśmy w 4. minucie, gdy z dystansu strzelał Szymon Żebrowski, a piłka minęła lewy słupek bramki Unii. W 12. minucie blisko trafienia był Jakub WIlczyński, który w przeciągu kilku sekund dwukrotnie strzelał na bramkę, ale dwukrotnie niecelnie - w słupek i obok niego. W 19. minucie goście wyprowadzają zabójczą kontrę, która na gola zamienia Mateusz Król. Ta sytuacja pobudziła naszą drużynę, która zaczęła grać lepiej. W 37. minucie Jarek Ciarkowski świetnym długim podaniem odnalazł na drugiej połowie Marcina Kowalskiego, który wyrównał stan meczu. Do przerwy schodziliśmy z remisowym wynikiem. W drugiej połowie bardzo szybko wychodzimy na prowadzenie. W 52. minucie piłkę w pole karne dośrodkował Kuba Gąsiorowski, a tam świetną główką akcję zakończył Marcin Kowalski. W 66. minucie Sebastian Marlęga zagrywa piękną prostopadłą piłkę do wychodzącego na czysta pozycję Marcina Kowalskiego, który bez problemu znajduje drogę do bramki i podwyższa prowadzenie swojego zespołu. 3:1!  W 77. minucie "kropkę nad i" postawił nie kto inny, jak Marcin Kowalski. W polu karnym faulowany był Kamil Reguliński, który kilka minut wcześniej pojawił sie na boisku. Sędzia wskazał oczywiście na wapno, a do karnego podszedł Kowalski, który zamienił jedenastkę na swojego czwartego gola w tym meczu, a dziewiętnastego w sezonie! W tym meczu na boisku pojawił się także debiutant w seniorskiej drużynie - Maciek Talaga, który pokazał się z bardzo dobrej strony.

Było to piękne pożegnanie naszej drużyny ze swoimi kibicami. Passa zwycięstw trwa dalej!

W najbliższą sobotę w ostatniej kolejce LO zagramy w Bielsku z miejscowym Zrywem. Spotkanie rozpocznie się o godzinię 14:00. A po meczu...... zabawa na XXX Dniach Drobina, na które serdecznie zapraszamy!

 

Widzów: ok. 110

Skład Skra: Kalinowski - Wilczyński, Sawicki, Ciarkowski (Ptasik 75') - Gąsiorowski, Dębkowski, Lemanowicz (Reguliński 75'), Żebrowski, Krysztofiak, Marlęga (Talaga 65') - Kowalski

Ławka: Majchrzak, Dziekański, Reguliński, Talaga, Ptasik

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 8 21
2 Ożarowianka 8 21
3 Dolcan 8 16
4 Wisła II 7 15
5 Łomianki 8 14

#DrużynaMPTK
1 Stocznia 6 13
2 Świt 6 12
3 Orzeł 6 11
4 Zryw 5 10
5 Delta 6 10

#DrużynaMPKT
1 Gąbin 4 10
2 Bzura 4 10
3 Wicher 4 9
4 Ciółkowo 4 6
5 GKS Góra 4 6


ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać