Bez punktów, bez gola, bez Popisa - po meczu w Sierpcu... Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 Wrzesień 2017 17:11

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA

III KOLEJKA

KASZTELAN SIERPCSKRA DROBIN

kasztelan logo new5:0 (3:0)skra logo

Damian Kotkiewicz 4’, 54’, Michał Dzięgielewski 10’, 47’ rz.k., Mateusz Biegański 41’

 

Więcej w rozwinięciu…

W czternastoosobowym składzie do Sierpca pojechała nasza drużyna na spotkanie z tamtejszym Kasztelanem. Po kilku meczach przerwy do pierwszego składu powrócili Mateusz Bączek i Paweł Dziekański, a od początku spotkania w barwach Skry grali kolejni młodzieżowcy, Adam Popis (16 l.) i Kamil Domeradzki (18 l.). Średnia wieku wyjściowej jedenastki trenera Michała Lemanowicza wynosiła tego dnia 21,4 l.

Pierwsze 10 minut to swoiste „deja vu” z poprzedniej kolejki, gdy w 10 minut tracimy dwie bramki. Obie zdobyte w podobny sposób; piłka zagrana prostopadle z głębi pola, zawodnik gospodarzy przejmował futbolówkę i dzięki dobremu ustawieniu i swojej zwinności stawał sam na sam z naszym bramkarzem co skrzętnie wykorzystał. Strzelcami pierwszych dwóch bramek byli Kotkiewicz i Dzięgielewski. Pomiędzy obiema straconymi bramkami, przed kolejną stratą uchronił drużynę Mateusz Bączek. Późniejsze minuty to uspokojenie gry przez Kasztelan, dłużej utrzymywali się przy piłce, przy lekki pressingu szybko odzyskiwali piłkę i konstruowali kolejne akcje, w większości jednak nieudane. Pierwszy (niecelny) strzał oddajemy w 31 minucie, gdy z przed pola karnego lewą nogą obok słupka uderzył Kamil Domeradzki. W 39 minucie mogła wpaść trzecia bramka dla „Piwoszy”, ale w dogodnej sytuacji, po minięciu naszego bramkarza, do pustej bramki nie trafił Dzięgielewski. „Co się odwlecze to nie uciecze” chciałoby się rzec już po dwóch minutach, gdy dzięki dużej szybkości w nasze pole karne wpada Biegański i były zawodnik Orła Goleszyn podwyższa prowadzenie lidera tabeli. Drugą połowę zaczynamy z jedną zmianą, za Domeradzkiego Kamila wszedł debiutujący w barwach Skry, były zawodnik Zrywu Bielsk, Irek Kobuszewski. Druga część meczu zaczyna się dla nas fatalnie, bo już po chwili sędzia dyktuje wątpliwego karnego dla Kasztelana. Do piłki podszedł Dzięgielewski i pewnie zdobył kolejną bramkę dla Sierpca. Ostatniego gola w tym meczu gospodarze strzelili w 54 minucie, gdy po podaniu Biegańskiego ponownie na listę strzelców wpisał się Kotkiewicz. Drobińska jedenastka w późniejszych minutach dwukrotnie próbowała zdobyć honorowego gola, a najbliżej tej sztuki był Bartek Mielczarski, lecz jego mocny strzał ze skraju pola karnego wybronił bramkarz Kasztelana. Pod koniec meczu do listy problemów naszego klubu doszła fatalna kontuzja młodziutkiego Adama Popisa, który naderwał więzadła w kolanie i w najbliższych miesiącach odpocznie sobie od piłki. W jego miejsce na kilka minut wskoczył Sebastian Majchrzak, czyli rezerwowy… bramkarz.

Skra po trzech kolejkach jest na ostatnim miejscu w tabeli, z najgorszym bilansem bramek. O gole, a co najważniejsze punkty będzie strasznie ciężko w najbliższej 4. kolejce, gdy w kolejnym wyjazdowym meczu zagramy w Maszewie z Amatorem. Nie wolno nam się jednak poddawać i trzeba ze wszystkich sił pokazać, że nawet z takich problemów potrafimy wychodzić.

Adamowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Skład Skra: 1. Bączek – 2. Reguliński (19. Trzciński 75’), 10. Krysztofiak, 20. Wawrzyński, 4. Tokarski – 9. Mielczarski, 17. Dziekański, 5. Gąsiorowski, 18. Popis (14. Majchrzak 82’), 2. Ciarkowski – 6. K. Domeradzki (11. Kobuszewski 46’)

 

Skład Kasztelan: M. Ambrochowicz – Siennicki, Betlejewski, Rokicki, Braniecki, Śmigrodzki, Majewski, Biegański, Dzięgielewski, Paczkowski, Kotkiewicz

Grali też: Przybyszewski, A. Ambrochowicz, Cendlewski, Kądalski, Szulc, Rosiak

 

Sędziowie: Feltynowski Adrian – Passon Paweł, Bieńkowski Jarosław

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Korona 24 47
2 Mazovia 24 47
3 Dolcan 24 45
4 Wisła II 24 45
5 Pogoń II 24 42

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 22 56
2 Unia Iłów 22 53
3 Start 22 49
4 Świt 22 45
5 Amator 22 41

#DrużynaMPKT
1 Stocznia 18 40
2 Pogoń 18 36
3 Wisła 18 33
4 Gąbin 18 32
5 Polonia 18 31

#DrużynaMPKT
1 Zorza 16 41
2 Szopen 16 34
3 Orkan S 16 31
4 Sparta 16 28
5 Unia Czermno II 16 25

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać