Mazowsze z Pucharem im. Kazimierza Deyny,,, Drukuj
Inne ligi
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 Lipiec 2017 12:37

logo oomW dniach 02-08 lipca na boiskach w Drobinie, Staroźrebach i w Płocku rozgrywana była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży o Puchar im. Kazimierza Deyny. W dwóch grupach grali zawodnicy z roczników 2001 i młodszych z następujących województw: Dolnośląskie, Mazowieckie, Pomorskie, Podkarpackie (Grupa A) oraz Małopolskie, Wielkopolskie, Śląskie i Podlaskie (Gruba B).

Pierwszego dnia swoje mecze w grupie A wygrały reprezentacje Mazowieckiego i Dolnośląskiego ZPN. W grupie B trzy punkty zgarnęła drużyna z Małopolskiego ZPN, a podziałem punktów zakończył się mecz Wielkopolski ze Śląskiem (w rzutach karnych 8:7 dla WLKP - Rezultat rzutów karnych jest brany pod uwagę wyłącznie w sytuacji braku możliwości ustalenia kolejności miejsc w rozgrywkach grupowych lub finałowych dla 2 drużyn).

Drugiego dnia Pucharu trzy punkty zgarnęły województwa: dolnośląskie, śląskie, mazowieckie i podlaskie. W rozgrywanym w Drobinie spotkaniu pomiędzy Małopolskim ZPN, a Śląskim ZPN (1:3) sędziował najlepszy polski sędzia, Szymon Marciniak, którego wspomagał testiowany system VAR. Nowa technologia zagościła więc szybciej w Drobinie, niż w Ekstraklasie :) W nowym sezonie 7 na 8 spotkań Ekstraklasy ma być wspomagane VAR-em.

W czwartek awans do finału wywalczyły ekipy Mazowieckiego i Małopolskiego ZPN. Mazowsze ograło zespół z dolnego-śląska (4:1), a drużyna z małopolski po jednobramkowym zwycięstwie i dzięki lepszemu bilansowi w spotkaniu bezpośrednim wyprzedziła w tabeli Podlaski ZPN. W meczu o trzecie miejsce wygrało Podlasie, 4:2 z województwem Dolnośląskim. W wielkim finale na stadionie Wisły Płock sędzia Szymon Marciniak poprowadził spotkanie, w którym Puchar im. Kazimierza Deyny trafił w ręce MAZOWIECKIEGO ZPN (3:1).

W rozwinięciu wyniki i tabele...

 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Finały Pucharu im. Kazimierza Deyny

02-08.07.2017
Płock

Regulamin turnieju -> link

Grupa A

L.p.

  Nazwa drużyny  

 Punkty 

Bramki

1

MAZOWIECKI ZPN  

09

11-02

2

DOLNOŚLĄSKI ZPN

06

09-05

3

POMORSKI ZPN

03

03-08

4

PODKARPACKI ZPN

00

02-10

Grupa B

L.p.

  Nazwa drużyny  

 Punkty 

Bramki

1

MAŁOPOLSKI ZPN

06

05-04

2

PODLASKI ZPN

06

05-04

3

 ŚLĄSKI ZPN

04

06-05

4

WIELKOPOLSKI ZPN

01

02-05

 

poniedziałek 03.07.2017 r.

mecz

wyniki

g. 10:30/Drobin

MAZOWIECKI ZPN
Łukasz Zjawiński -26′, 34′, 69’k, 77k

  – PODKARPACKI ZPN
 Karol Dziopak -37′

4:1

g. 15:30/Drobin

PODLASKI ZPN
Mateusz Gdowik -14′

  – MAŁOPOLSKI ZPN
..-– Remigiusz Biernat -20′, 59′
..-– Dawid Szot -37′

1:3

g. 10:30/Staroźreby

POMORSKI ZPN
Mateusz Żukowski -20′

  – DOLNOŚLĄSKI ZPN
– Damian Kasprzak -48′
– Błażej Czubak -59′
– Borys Borowiec -72′
– Kacper Szaflarski -77’sam

1:4

g. 15:30/Staroźreby

WIELKOPOLSKI ZPN
Szymon Czyż -29′
Jakub Białczyk -58’k

  – ŚLĄSKI ZPN
.. – Szymon Bielusiak -23′
.. – Mateusz Bogusz -43′

2:2 (k 8:7)

wtorek 04.07.2017 r.

mecz

wyniki

g. 10:30/Drobin

PODKARPACKI ZPN

– DOLNOŚLĄSKI ZPN
– Kacper Nowak -8′
– Kacper Laskowski -31′, 48′
– Bartosz Białek -62′

0:4

g. 15:30/Drobin

MAŁOPOLSKI ZPN
Kamil Kowalczyk -37′

– ŚLĄSKI ZPN
– Daniel Iwanek -18′
– Jakub Rudek -46′
– Mateusz Bogusz -54′

1:3

g. 10:30/Staroźreby

MAZOWIECKI ZPN
Łukasz Zjawiński -14′
Maciej Rosołek -43′
Jóźwiak Piotr -60′

– POMORSKI ZPN

3:0

g. 15:30/Staroźreby

PODLASKI ZPN
Bartosz Bida -52′
Bartosz Bayer -72′

– WIELKOPOLSKI ZPN

2:0

czwartek 06.07.2017 r.

mecz

wyniki

g. 10:30/Drobin

POMORSKI ZPN
Jan Kopania -26′
Mateusz Żukowski -29′

  – PODKARPACKI ZPN
– Karol Knap -48

2:1

g. 10:30/Staroźreby..
.

DOLNOŚLĄSKI ZPN
Bartosz Białek -37′

  – MAZOWIECKI ZPN
– Łukasz Zjawiński -7′,45’k
– Maciej Rosołek-14′
– Filip Prochowski-82′

1:4

g. 15:30/Drobin

WIELKOPOLSKI ZPN

  – MAŁOPOLSKI ZPN
..-Remigiusz Biernat -14′

0:1

g. 15:30/Staroźreby

ŚLĄSKI ZPN
Mateusz Bogusz -59’k

  – PODLASKI ZPN
..-Bartosz Bida -60’k
..-Kamil Sakowicz -81′

1:2

 

sobota 08.07.2017 r.


mecz o III miejsce

wyniki

g. 10:00/Płock / Stadion Miejski..

DOLNOŚLĄSKI ZPN

PODLASKI ZPN

2:4

sobota 08.07.2017 r.

mecz o I miejsce

wyniki

g. 12:30/Płock / Wisła Płock..

MAZOWIECKI ZPN

MAŁOPOLSKI ZPN

3:1

Najlepszym bramkarzem Turnieju został Kamil Broda (Małopolski ZPN), najlepszym zawodnikiem Michał Karbownik (Mazowiecki ZPN), natomiast królem strzelców Łukasz Zjawiński (Mazowiecki ZPN), który zdobył 7 bramek.

GALERIA ZDJĘĆ

 

puchardeyny2017

 Źródło: oomplock.plo.pl / FP MOKSiR Drobin / własne

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wisła II 8 17
2 Drukarz 7 14
3 Ciechanów 7 14
4 Łomianki 8 13
5 Mława 8 12

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 6 18
2 Start 6 16
3 Unia Iłów 6 13
4 Stegny 6 13
5 Zryw 6 12

#DrużynaMPKT
1 Wisła 5 13
2 Spójnia 5 12
3 Stocznia 5 11
4 Polonia 5 9
5 Gąbin 5 9

#DrużynaMPKT
1 Zorza 5 15
2 Zjednoczeni 5 9
3 Unia Czermno II 5 9
4 Szopen 5 9
5 Orkan S 5 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać