news
Drobińska Liga Halowa 2018/19 Drukuj
DLH
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 Listopad 2018 09:46

DROBIŃSKA LIGA HALOWA PIŁKI NOŻNEJ TERMINARZ ROZGRYWEK sezonu 2018/2019

DROBIŃSKA LIGA HALOWA 1819 1

DROBIŃSKA LIGA HALOWA 1819 2

 
Porażka na zakończenie rundy jesiennej... Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 Listopad 2018 08:57

13. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSiR w Drobinie

SKRA DROBIN - STOCZNIOWIEC PŁOCK

skraLogo1:3 (0:1)stocznia 1346099598

Marcin Kowalski 90+2' - Krystian Skierkowski 24', Przemysław Kowalczyk 48', Bartłomiej Mielczarski 86'

 
Zaczarowana bramka Zrywu - pierwsza porażka w sezonie... Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 Listopad 2018 08:02

12. KOLEJKA PLO - Stadion w Bielsku

ZRYW BIELSK - SKRA DROBIN

zrywnowy150x150 13727762755:2 (3:1)skraLogo

Jakub Zawadzki 9', Krystian Markowski 12', 45', Filip Orłowski 87', Patryk Karpiński 90'+4 - Hubert Krysztofiak 44', Jakub Gąsiorowski 67'

 
Remis w hicie kolejki... Drukuj
Opisy meczów
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 Październik 2018 08:39

11. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSiR w Drobinie

SKRA DROBIN - AMATOR MASZEWO

skraLogo3:3 (2:3)amator

Paweł Dziekański 3', Sebastian Marlęga 37', Marcin Kowalski 67' - Łukasz Mielczarek 25', 38', Radosław Wiśniewski 34

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 Październik 2018 07:58

13. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa

13.00 Mławianka Mława - Wkra Żuromin

13.00 Ząbkovia Ząbki - Mazur Gostynin

13.00 Mazovia Mińsk Maz. - Korona Ostrołęka

13.00 MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa

13.00 Ożarowianka - KS Łomianki

13.30 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock

 

11. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn

11.00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk

11.00 Skra Drobin - Amator Maszewo

11.00 Świt Staroźreby - Unia Iłów

NIEDZIELA

12.00 Delta Słupno - Start Proboszczewice

13.00 Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock

14.00 Unia Czermno - Pogoń Słupia

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A  --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo

13.30 Błękitni Gąbin - Wisła N. Duninów

13.30 Szopen Sanniki - ULKS Ciółkowo

NIEDZIELA

11.00 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś

13.00 Mazowia Słubice - Zorza Szczawin K.

13.30 Bzura Chodaków - GKS Góra

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock

NIEDZIELA

13.45 Skra Drobin - Sparta Mochowo

14.00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 130

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 15 34
2 Dolcan 14 28
3 Ożarowianka 15 28
4 Przasnysz 15 27
5 Łomianki 15 27

#DrużynaMPTK
1 Świt 13 27
2 Zryw 13 25
3 Stocznia 13 25
4 Skra 13 25
5 Amator 13 23

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 11 19
5 Wicher 11 18

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać