Zapowiedź weekendu... Drukuj
Zapowiedzi
Wpisany przez Administrator
środa, 20 Wrzesień 2017 13:49

Nie zmienił się lider IV ligi po 7. kolejce, kiedy to Wisła II Płock pokonała na Miejskim zespół z Ożarowa Mazowieckiego, 4:2. W składzie "Nafciarzy" grali m.in. Uryga, Byrtek, Reca, Stilić, Biliński, czy Lebedyński. Ostatnia dwójka zdobyła wszystkie bramki dla Wisły, a hat-trickiem popisał się Kamil Biliński. Przed podopiecznymi trenera Serockiego wyjazdowe spotkanie do Łomianek. Klub z tego podwarszawskiego miasta zajmuje trzecie miejsce w tabeli, a do lidera traci 4 punkty.

skra logo5:0 (2:0)orze 1346099175

Marcin Kowalski 40’, 45+1’, Hubert Wawrzyński 72’, Arkadiusz Łożewicz 85’, Wiktor Wiśniewski 90’

Więcej w rozwinięciu…

Zapowiedzi
piątek, 15 Wrzesień 2017 13:05

W tabeli IV ligi po 6. kolejkach przewodzi Wisła II Płock, która zgromadziła do tej pory 13. punktów. "Nafciarze" w poprzedniej kolejce wygrali w Raciążu z Błękitnymi, którzy kończyli ten mecz w dziewięciu po dwóch czerwonych kartkach. W 7. kolejce Wisła zagra na Miejskim z Ożarowianką, a Błękitni w Przasnyszu. Gorąco było także w Łomiankach, gdzie od 15. minuty gospodarze grali w dziesięciu, a ich rywalem był MKS Ciechanów. I choć karnego nie wykorzystał Matusiak to goście i tak do przerwy prowadzili po trafieniu Kamińskiego. W drugiej części meczu przeważali osłabieni gospodarze, co udokumentowali bramką na 1:1. W ostatniej akcji meczu szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili goście, po "centrostrzale" Tabaki. MKS w weekend podejmie Mławiankę, a Łomianki zagrają w Wyszkowie. Mazur Gostynin po porażce z Pogonią II Siedlce pojedzie do Mińska Mazowieckiego na mecz z Mazovią. Wysoko w tabeli z 10. punktami na koncie znajduje się beniaminek z Warszawy, Drukarz, który w 6. kolejce ograł MKS Przasnysz. W sobotę Drukarz gra na wyjeździe z innym beniaminkiem, Koroną Ostrołęka. Więcej w rozwinięciu...

Dublet "Wiśni" w debiucie - Skra remisuje w Maszewie... Drukuj
poniedziałek, 11 Wrzesień 2017 21:07

IV KOLEJKA

AMATOR MASZEWO – SKRA DROBIN

amator4:4 (2:1)skra logo

Krystian Majchrzak 29’, 55’, Radosław Wiśniewski 44’, Tomasz Sudomir 60’ – Bartłomiej Mielczarski 6’, Karol Benkie 69’, Wiktor Wiśniewski 80’, 90’

Zapowiedzi
czwartek, 07 Wrzesień 2017 13:40

Po pięciu kolejkach IV ligi w grupie północnej na prowadzeniu znajduje się Wisła II Płock z 10. zdobytymi punktami. Nafciarze w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe w Wyszkowie z Bugiem, a w 6. kolejce czeka ich podróż do Raciąża, na spotkanie z Błękitnymi, którzy w tym sezonie wygrali tylko raz. Drugiej porażki z rzędu doznał Mazur Gostynin. Podopieczni trenera Figurskiego ulegli w Ostrołęce innemu z beniaminków, Koronie. W ten weekend Mazur u siebie podejmie zespół rezerw Pogoni Siedlce, który podobnie jak przeciwnik, ma 7 punktów na swoim koncie, ale jeden mecz rozegrany mniej. Świadkami niesamowitego widowiska byli kibice w Ciechanowie, gdzie MKS zremisował z Ożarowianką 4:4. Pierwsi gola zdobyli goście, ale do przerwy MKS odpowiedział dwukrotnie, a drugą połowę zaczął od kolejnych dwóch trafień. Przy wyniku 4:1 dla gospodarzy Ożarowianka w przeciągu 3 minut zdobyła dwa gole i końcówka spotkania zapowiadała się ciekawie. Punkt gościom w doliczonym czasie gry zapewnił Artur Dębiec i tym sposobem MKS stracił, pewne wydawać by się mogło, zwycięstwo. Ciechanów w następnej kolejce zagra w Łomiankach, a do Ożarowa przyjedzie Bug Wyszków. Do formy powraca MKS Przasnysz, który po dwóch porażkach z początku sezonu, odniósł drugą wygraną – w 5. kolejce 3:1 z Huraganem Wołomin.