A klasa
Walec Startu jedzie dalej Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
niedziela, 05 Marzec 2017 11:38

MECZ SPARINGOWY

START PROBOSZCZEWICE - ULKS CIÓŁKOWO

START 16:0 (8:0)ulks 1346099723

 Kłodawski Daniel x1,Duchewicz Sebastian x1,Marcin Mikołajczyk x2,Arkadiusz Majchrzak x3,Łukasz Trzciński x3,Arkadiusz Źurański x3,Przemysław Bońkowski x3

(więcej w rozwinięciu)

 
Kormoran Łąck na krawędzi Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
niedziela, 06 Listopad 2016 21:42

kormo 1346099065Niestety wiele wskazuje na to, że kolejny klub może zniknąć z naszej lokalnej piłkarskiej mapy.

Mowa o Kormoranie Łąck, który aktualnie występuje na szczeblu A klasy.

 

(więcej w rozwinięciu)

 
Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej A klasy 2016/17 Drukuj
A klasa
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 Lipiec 2016 21:49

Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej A klasy 2016/17

plocki ozpn

 

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice    
Wisła Główina-Sobowo - Wisła Nowy Duninów    
Kasztelan Białe Błoto - Kormoran Łąck    
Błękitni Gąbin - Huragan Bodzanów    
Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock    
Sparta Mochowo - GKS Góra    

Kolejka 2 - 3-4 września

Start Proboszczewice - GKS Góra    
Stoczniowiec Płock - Sparta Mochowo    
Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia    
Kormoran Łąck - Błękitni Gąbin    
Wisła Nowy Duninów - Kasztelan Białe Błoto    
Błyskawica Lucień - Wisła Główina-Sobowo    

Kolejka 3 - 10-11 września

Wisła Główina-Sobowo - Start Proboszczewice    
Kasztelan Białe Błoto - Błyskawica Lucień    
Błękitni Gąbin - Wisła Nowy Duninów    
Pogoń Słupia - Kormoran Łąck    
Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów    
GKS Góra - Stoczniowiec Płock    

Kolejka 4 - 17-18 września

Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock    
Huragan Bodzanów - GKS Góra    
Kormoran Łąck - Sparta Mochowo    
Wisła Nowy Duninów - Pogoń Słupia    
Błyskawica Lucień - Błękitni Gąbin    
Wisła Główina-Sobowo - Kasztelan Białe Błoto    

Kolejka 5 - 24-25 września

Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice    
Błękitni Gąbin - Wisła Główina-Sobowo    
Pogoń Słupia - Błyskawica Lucień    
Sparta Mochowo - Wisła Nowy Duninów    
GKS Góra - Kormoran Łąck    
Stoczniowiec Płock - Huragan Bodzanów    

Kolejka 6 - 1-2 października

Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów    
Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock    
Wisła Nowy Duninów - GKS Góra    
Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo    
Wisła Główina-Sobowo - Pogoń Słupia    
Kasztelan Białe Błoto - Błękitni Gąbin    

Kolejka 7 - 8-9 października

Błękitni Gąbin - Start Proboszczewice    
Pogoń Słupia - Kasztelan Białe Błoto    
Sparta Mochowo - Wisła Główina-Sobowo    
GKS Góra - Błyskawica Lucień    
Stoczniowiec Płock - Wisła Nowy Duninów    
Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck    

Kolejka 8 - 15-16 października

Start Proboszczewice - Kormoran Łąck    
Wisła Nowy Duninów - Huragan Bodzanów    
Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock    
Wisła Główina-Sobowo - GKS Góra    
Kasztelan Białe Błoto - Sparta Mochowo    
Błękitni Gąbin - Pogoń Słupia    

Kolejka 9 - 22-23 października

Pogoń Słupia - Start Proboszczewice    
Sparta Mochowo - Błękitni Gąbin    
GKS Góra - Kasztelan Białe Błoto    
Stoczniowiec Płock - Wisła Główina-Sobowo    
Huragan Bodzanów - Błyskawica Lucień    
Kormoran Łąck - Wisła Nowy Duninów    

Kolejka 10 - 29-30 października

Start Proboszczewice - Wisła Nowy Duninów    
Błyskawica Lucień - Kormoran Łąck    
Wisła Główina-Sobowo - Huragan Bodzanów    
Kasztelan Białe Błoto - Stoczniowiec Płock    
Błękitni Gąbin - GKS Góra    
Pogoń Słupia - Sparta Mochowo    

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Sparta Mochowo - Start Proboszczewice    
GKS Góra - Pogoń Słupia    
Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin    
Huragan Bodzanów - Kasztelan Białe Błoto    
Kormoran Łąck - Wisła Główina-Sobowo    
Wisła Nowy Duninów - Błyskawica Lucień

 

 
Wicher Cieszewo w Okręgówce - kto drugim beniaminkiem? Drukuj
A klasa
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 Maj 2016 21:13

Od przyszłego sezonu w Płockiej Lidze Okręgowej grać będzie Wicher Cieszewo, który dzisiejszym zwycięstwem w wyjazdowym meczu z Wisłą Sobowo (2:6) zapewnił sobie minimum drugie miejsce na koniec A klasy. Wicher na dwie kolejki przed końcem rozgrywek ma 3 pkt przewagi nad Startem Proboszczewice i 4 nad Stegnami Wyszogród, jednak w ostatniej kolejce w Wyszogrodzie dojdzie do pojedynku Stegien ze Startem, tym samym jedna z tych drużyn już na pewno nie wyprzedzi Wichru w tabeli (w małej tabelce przy równej liczbie punktów także Wicher ma przewagę nad rywalami). W okręgówce Wichru nie było od 4 lat, a kolejnego beniaminka powinniśmy poznać po meczu Stegny - Start, no chyba, że Stegny polegną w Dziembakowie w meczu z Kasztelanem Białe Błoto.

Istnieje też możliwość, że trzy drużyny z A klasy awansują do Okręgówki - a sposoby są na to dwa:

1) wicemistrz LO wygrywa baraż o IV ligę (z wicemistrzem LO Radom) i zgodnie z uchwałą (link) zostaje rozegrany baraż pomiędzy przedostatnią drużyną LO, z trzecią drużyną A klasy.

2) Chodzą słuchy o powiększeniu przez Płocki Związek liczby zespołów Ligi Okręgowej do 16... Co z tego wyniknie? Na dzień dzisiejszy chyba nie wie tego nikt.

Nie wiadomo też do końca ile drużyn na ten moment z  A klasy spadnie. Na pewno będzie to ostatnia drużyna w tabeli, w tej chwili miejsce to okupuje Zorza Szczawin, mająca 4 punkty straty do Pogoni Słupia i 5 oczek do Wisły Sobowo. Przypomnijmy, że do A klasy z IV ligi lecą Błękitni Gąbin, a ich rezerwy wygrały też B klasę... Szansa na awans staje, więc przed drugą drużyną B klasy, a miejsce to na koniec sezonu zajmie najpewniej Szopen Sanniki.

O wszelkich decyzjach będziemy Was informować na bieżąco.

 
Igor Nowak w Stoczniowcu Płock Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
czwartek, 31 Marzec 2016 17:46

igor nowakIgor Nowak (ur.30.09.1998) wiosną będzie reprezentował barwy płockiego Stoczniowca. Młody napastnik- wychowanek Wisły Płock, rundę jesienną spędził w Skrze Drobin, do której trafił przed sezonem. W siedmiu rozegranych spotkaniach, zdobył dwa gole i zanotował jedną asystę .Damian Kijek- trener "Żeglarzy" w ostatnim czasie obserwował piłkarza  na treningach swojego zespołu. Stoczniowiec wystąpił już z oficjalnym zapytaniem do Skry. Kluby doszły do porozumienia i Nowak będzie miał okazję zaistnieć w "serie A".Życzymy powodzenia w nowym klubie.

(foto Wisła Płock)

 
Terminarz rundy wiosennej w A klasie Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
czwartek, 24 Marzec 2016 10:54

W płockiej "serie A" jako pierwsi do wiosennych zmagań powrócą piłkarze GKS Góra i Stoczniowca Płock, którzy swój mecz rozegraja w sobotę drugiego kwietnia o godzinie 14:00.

Ostatnia kolejka na tym szczeblu rozgrywek, zostanie rozegrana w niedzielę dwunastego kwietnia, a wszystkie spotkania tego dnia rozpoczną się o godzinie 17:00.

 

(terminarz w rozwinięciu)

 
Hokejowy wynik w Bodzanowie- dodatkowy nabór w Sannikach Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
poniedziałek, 21 Marzec 2016 12:11

MECZ SPARINGOWY

Huragan Bodzanów - Szopen Sanniki

huragan bodzanow1 1346099002 5:5 (3:3) SZOPEN

(Jakub Sierpiński, Norbert Skrzyński, Maciej Ozdowski  Patryk Gawliński, samobójcza - Dariusz Bujakowski x2, Mateusz Gorzelewski,  Marcin Porębski, samobójcza)

 

(więcej w rozwinięciu)

 
Start zdemolował Orła Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
niedziela, 13 Marzec 2016 23:24

MECZ SPARINGOWY

Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn

START 11:2 (2:1)orze 1346099175

(Wójcik x2, Fortuna x4, Trzciński x2, Kapuściński, Bońkowski, Pilaszewski - Biegański, Bolimowski)

(więcej w rozwinięciu)

 
Lider "serie A" - pokonana Delta Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
czwartek, 10 Marzec 2016 01:17

MECZ SPARINGOWY

Delta Słupno - Start Proboszczewice 

deltaS 3:6 (0:3) START

(Patera x2, Gołębiowski - Fortuna x2, Kurowski x2, Wójcik x2)

 

Sparingowy pojedynek dwóch liderów płockich lig skupił na sobie dość sporą uwagę kibiców w naszych okręgu.

To co dobrze zapowiadało się na papierze, znalazło swoje odzwierciedlenie również na boisku.

 

(więcej w rozwinięciu)

 
Spójnia w pogoni za Słupią Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
sobota, 05 Marzec 2016 21:22

MECZ SPARINGOWY

Spójnia Mała Wieś - Pogoń Słupia

spojnia150x150 1372778190  0:2POGON

(Łukasz Piłat x2)

(więcej w rozwinięciu)

 
Dobry mecz Kasztelana Białe Błoto Drukuj
A klasa
Wpisany przez wariat   
sobota, 05 Marzec 2016 20:07

MECZ SPARINGOWY

Skrwa Łukomie - Kasztelan Białe Błoto

SKRWA 1:2 (1:1) BIALE

(Kamil Górecki rz.k- Patryk Folgier, Dawid Wójcik )

(więcej w rozwinięciu)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Korona 14 29
2 Pogoń II 14 27
3 Wisła II 14 26
4 Mazovia 14 26
5 Mława 14 25

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 13 36
2 Unia Iłów 13 29
3 Świt 13 29
4 Start 13 28
5 Amator 13 24

#DrużynaMPKT
1 Wisła 11 26
2 Stocznia 11 22
3 Pogoń 11 18
4 Ciółkowo 11 18
5 Polonia 11 17

#DrużynaMPKT
1 Zorza 9 27
2 Szopen 9 17
3 Orkan S 9 16
4 Relax 9 15
5 Zjednoczeni 9 13

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać