Terminarz IV ligi w sezonie 2017/18... Drukuj
IV Liga
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 Lipiec 2017 10:54

Poznaliśmy dokładny terminarz IV ligi w sezonie 2017/18. Beniaminek z Gostynina w pierwszej kolejce podejmie Błękitnych Raciąż. Bzura Chodaków pojedzie natomiast do Wołomina na spotkanie ze spadkowiczem z III ligi, Huraganem. Ostatni reprezentant płockiego okręgu, rezerwy Wisły Płock, pojadą do Siedlec na mecz z rezerwami Pogoni

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Mazur Gostynin - Błękitni Raciąż              

Huragan Wołomin - Bzura Chodaków    

Drukarz Warszawa - Mławianka Mława

MKS Przasnysz - KS Łomianki     

Korona Ostrołęka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki   

Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Bug Wyszków       

Dolcan Ząbki - MKS Ciechanów 

Więcej w rozwinięciu...

 

Kolejka II - 19-20 sierpnia

Błękitni Raciąż - MKS Ciechanów             

Bug Wyszków - Dolcan Ząbki     

Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Mazowiecki        

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Pogoń II Siedlce       

KS Łomianki - Korona Ostrołęka

Mławianka Mława - MKS Przasnysz        

Bzura Chodaków  - Drukarz Warszawa  

Mazur Gostynin - Huragan Wołomin      

 

 

Kolejka III - 26-27 sierpnia

Huragan Wołomin - Błękitni Raciąż         

Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin     

MKS Przasnysz - Bzura Chodaków           

Korona Ostrołęka - Mławianka Mława  

Pogoń II Siedlce - KS Łomianki   

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Dolcan Ząbki - Wisła II Płock      

MKS Ciechanów - Bug Wyszków   

           

Kolejka IV - 30 sierpnia

Błękitni Raciąż - Bug Wyszków  

Wisła II Płock - MKS Ciechanów

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Dolcan Ząbki             

KS Łomianki - Mazovia Mińsk Mazowiecki           

Mławianka Mława - Pogoń II Siedlce      

Bzura Chodaków  - Korona Ostrołęka    

Mazur Gostynin - MKS Przasnysz             

Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa

 

Kolejka V - 2-3 września

Drukarz Warszawa - Błękitni Raciąż        

MKS Przasnysz - Huragan Wołomin        

Korona Ostrołęka - Mazur Gostynin       

Pogoń II Siedlce - Bzura Chodaków         

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mławianka Mława              

Dolcan Ząbki - KS Łomianki         

MKS Ciechanów - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki      

Bug Wyszków - Wisła II Płock    

 

 

Kolejka VI - 9-10 września

Błękitni Raciąż - Wisła II Płock   

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Bug Wyszków          

KS Łomianki - MKS Ciechanów  

Mławianka Mława - Dolcan Ząbki            

Bzura Chodaków  - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce           

Huragan Wołomin - Korona Ostrołęka  

Drukarz Warszawa - MKS Przasnysz   

    

Kolejka VII - 16-17 września

MKS Przasnysz - Błękitni Raciąż 

Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa  

Pogoń II Siedlce - Huragan Wołomin      

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazur Gostynin   

Dolcan Ząbki - Bzura Chodaków               

MKS Ciechanów - Mławianka Mława     

Bug Wyszków - KS Łomianki       

Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki   

         

Kolejka VIII - 23-24 września

Błękitni Raciąż - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki         

KS Łomianki - Wisła II Płock        

Mławianka Mława - Bug Wyszków         

Bzura Chodaków  - MKS Ciechanów       

Mazur Gostynin - Dolcan Ząbki 

Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Mazowiecki              

Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce     

MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka    

     

Kolejka IX - 30 września-1 października

Korona Ostrołęka - Błękitni Raciąż           

Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz             

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Drukarz Warszawa              

Dolcan Ząbki - Huragan Wołomin            

MKS Ciechanów - Mazur Gostynin          

Bug Wyszków - Bzura Chodaków             

Wisła II Płock - Mławianka Mława           

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Łomianki        

      

Kolejka X - 7-8 października

Błękitni Raciąż - KS Łomianki      

Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 

Bzura Chodaków  - Wisła II Płock             

Mazur Gostynin - Bug Wyszków

Huragan Wołomin - MKS Ciechanów     

Drukarz Warszawa - Dolcan Ząbki           

MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki      

Korona Ostrołęka - Pogoń II Siedlce    

    

Kolejka XI - 14-15 października

Pogoń II Siedlce - Błękitni Raciąż              

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Korona Ostrołęka

Dolcan Ząbki - MKS Przasnysz   

MKS Ciechanów - Drukarz Warszawa     

Bug Wyszków - Huragan Wołomin          

Wisła II Płock - Mazur Gostynin

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Bzura Chodaków     

KS Łomianki - Mławianka Mława          

   

Kolejka XII - 21-22 października

Błękitni Raciąż - Mławianka Mława        

Bzura Chodaków  - KS Łomianki

Mazur Gostynin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki      

Huragan Wołomin - Wisła II Płock           

Drukarz Warszawa - Bug Wyszków         

MKS Przasnysz - MKS Ciechanów            

Korona Ostrołęka - Dolcan Ząbki              

Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki   

 

 

Kolejka XIII - 28-29 października

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Błękitni Raciąż       

Dolcan Ząbki - Pogoń II Siedlce 

MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka       

Bug Wyszków - MKS Przasnysz 

Wisła II Płock - Drukarz Warszawa          

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Huragan Wołomin  

KS Łomianki - Mazur Gostynin  

Mławianka Mława - Bzura Chodaków    

 

 

Kolejka XIV- 4-5 listopada

Błękitni Raciąż - Bzura Chodaków            

Mazur Gostynin - Mławianka Mława     

Huragan Wołomin - KS Łomianki              

Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 

MKS Przasnysz - Wisła II Płock   

Korona Ostrołęka - Bug Wyszków           

Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów          

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Dolcan Ząbki  

        

Kolejka XV - 11-12 listopada

Dolcan Ząbki - Błękitni Raciąż    

MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki   

Bug Wyszków - Pogoń II Siedlce

Wisła II Płock - Korona Ostrołęka            

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Przasnysz         

KS Łomianki - Drukarz Warszawa             

Mławianka Mława - Huragan Wołomin 

Bzura Chodaków  - Mazur Gostynin

 

Źródło: 90minut.pl / własne

 

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować. W tym celu skorzystaj z panelu logowania dostępnego w sekcji "Logowanie".

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wisła II 8 17
2 Drukarz 7 14
3 Ciechanów 7 14
4 Łomianki 8 13
5 Mława 8 12

#DrużynaMPTK
1 Kasztelan 6 18
2 Start 6 16
3 Unia Iłów 6 13
4 Stegny 6 13
5 Zryw 6 12

#DrużynaMPKT
1 Wisła 5 13
2 Spójnia 5 12
3 Stocznia 5 11
4 Polonia 5 9
5 Gąbin 5 9

#DrużynaMPKT
1 Zorza 5 15
2 Zjednoczeni 5 9
3 Unia Czermno II 5 9
4 Szopen 5 9
5 Orkan S 5 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać