SEZON 2018/19! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 24 Lipiec 2018 08:13

skra stocznia2018

 

Jeżeli znacie wynik z jakiegoś meczu wrzuconego na stronce - podsyłajcie sms-em:

515-828-900

Z góry dziękujemy!

 
Zaczarowana bramka Zrywu - pierwsza porażka w sezonie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 Listopad 2018 08:02

12. KOLEJKA PLO - Stadion w Bielsku

ZRYW BIELSK - SKRA DROBIN

zrywnowy150x150 13727762755:2 (3:1)skraLogo

Jakub Zawadzki 9', Krystian Markowski 12', 45', Filip Orłowski 87', Patryk Karpiński 90'+4 - Hubert Krysztofiak 44', Jakub Gąsiorowski 67'

 
Remis w hicie kolejki... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 Październik 2018 08:39

11. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSiR w Drobinie

SKRA DROBIN - AMATOR MASZEWO

skraLogo3:3 (2:3)amator

Paweł Dziekański 3', Sebastian Marlęga 37', Marcin Kowalski 67' - Łukasz Mielczarek 25', 38', Radosław Wiśniewski 34

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 Październik 2018 07:58

13. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa

13.00 Mławianka Mława - Wkra Żuromin

13.00 Ząbkovia Ząbki - Mazur Gostynin

13.00 Mazovia Mińsk Maz. - Korona Ostrołęka

13.00 MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa

13.00 Ożarowianka - KS Łomianki

13.30 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock

 

11. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn

11.00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk

11.00 Skra Drobin - Amator Maszewo

11.00 Świt Staroźreby - Unia Iłów

NIEDZIELA

12.00 Delta Słupno - Start Proboszczewice

13.00 Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock

14.00 Unia Czermno - Pogoń Słupia

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A  --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo

13.30 Błękitni Gąbin - Wisła N. Duninów

13.30 Szopen Sanniki - ULKS Ciółkowo

NIEDZIELA

11.00 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś

13.00 Mazowia Słubice - Zorza Szczawin K.

13.30 Bzura Chodaków - GKS Góra

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock

NIEDZIELA

13.45 Skra Drobin - Sparta Mochowo

14.00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo

 

 
Skra liderem po wygranej w Iłowie - hattrick 'Kowala' w urodziny! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 22 Październik 2018 11:25

10. KOLEJKA PLO - Stadion Gminny w Iłowie

UNIA IŁÓW - SKRA DROBIN

uniaIlowNew1:4 (0:1)skraLogo

Hubert Krasoń 79' - Marcin Kowalski 44', 69', 84', Patryk Piasecki 90+3'

Więcej w rozwinięciu...

 
Ciężkie boje w Iłowie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 11:46

uniaIlowNewskraLogoPrzeglądając wyniki meczów Skry Drobin, które rozgrywaliśmy w Iłowie w ostatnich latach, wysnuć można tylko jeden wniosek - Unia u siebie z nami jest bezlitosna. W Iłowie nie wygraliśmy od... 8 lat. Sześć meczów, sześć porażek z rzędu (w tym jeden walkower). Sięgając głębiej, od sezonu 2005/06 wygraliśmy tylko trzy spotkania, na jedenaście możliwych. Remis z Iłowa wywiozła tylko Skra II Drobin w sezonie 2007/08 w rozgrywkach A klasy. 

Każda passa musi się kiedyś skończyć i gorąco wierzymy, że tym razem wywalczymy w Iłowie punkty.

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 09:10

12. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów

11.00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz

11.00 Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Maz.

11.00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława

13.00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka

15.00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce

15.00 Korona Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki

15.00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród

14.00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno

15.00 Start Proboszczewice - Unia Czermno

15.00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby

15.00 Unia Iłów - Skra Drobin

15.00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień

Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> OBSADA

SOBOTA

13.00 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki

15.30 Zorza Szczawin - Wicher Cieszewo

15.30 GKS Góra - Wisła N. Duninów

NIEDZIELA

11.00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo

11.00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków

13.00 Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin

 

9. OSTATNIA KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> OBSADA

SOBOTA

15.00 Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew

15.00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo

NIEDZIELA

15.00 Unia II Czermno - Relax Miszewo Mur.

15.00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.45 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo

12.00 Bzura Chodaków - Skra Drobin

15.00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo

 

 
Wisła II Płock zwycięzcą Pucharu POZPN.... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 08:01

FINAŁ PUCHARU POLSKI POZPN - Stadion Miejski w Płocku, ul. Sportowa 3.

WISŁA II PŁOCK - KASZTELAN SIERPC

wislaiiplock 150 14043834871:0 (1:0)kasztelan logo new

Piotr Majchrzak 24'

Więcej w rozwinięciu...

 
Wygrana po bezbarwnej grze... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 Październik 2018 13:28

9. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSIR w Drobinie

SKRA DROBIN - POGOŃ SŁUPIA

skraLogo3:1 (0:0)pogon slupia

Mateusz Chądzyński 68', Patryk Piasecki 72', Marcin Kowalski 77' - Kamil Łęcki 55'

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 Październik 2018 09:54

11. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ --> obsada

PIĄTEK

19.00 Ząbkovia Ząbki - Huragan Wołomin 3:0

SOBOTA

15.00 Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa 2:3

15.00 Kasztelan Sierpc- Mazur Gostynin 0:2

15.00 Mławianka - Korona Ostrołęka 0:1

15.00 Mazovia Mińsk Maz. - Hutnik Warszawa 3:1

15.00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 0:0

15.00 MKS Ciechanów - KS Łomianki 3:1

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:0

(walkower- goście nie dojechali)

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> obsada

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 3:1 (0:0)

11.00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 3:2 (1:0)

11.00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 2:1 (2:1)

15.00 Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 1:3 (0:1)

15.00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:0

15.30 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:3 (0:1)

NIEDZIELA

14.00 Unia Czermno - Delta Słupno 3:3

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> obsada

SOBOTA

12.00 Bzura Chodaków - Polonia Radzanowo 7:1

15.30 Błękitni Gąbin - GKS Góra 2:0

15.30 Wisła N. Duninów - ULKS Ciółkowo przełożone

NIEDZIELA

10.00 Wisła Główina-Sobowo - Zorza Szczawin Kościelny 1:4

11.00 Wicher Cieszewo - Mazowia Słubice 2:1

16.00 Szopen Sanniki - Spójnia Mała Wieś 4:4

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> obsada

SOBOTA

15.30 Orkan Sochaczew old. - Lwówianka Lwówek 4:0

NIEDZIELA

14.00 Relax Miszewo Mur. - Sparta Mochowo 1:11

15.00 Zjednoczeni Bulkowo - Huragan Bodzanów 2:4

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> obsada

NIEDZIELA

10.30 Amator Maszewo - Sparta Mochowo

13:45 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:2

14.00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków

 

 
Hokej na trawie-Skra wciąż niepokonana... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 Październik 2018 11:41

8. KOLEJKA PLO – Stadion w N. Proboszczewicach

START PROBOSZCZEWICE – SKRA DROBIN

herb rywala startproboszczewice 1323:5 (2:1)skraLogo

??? 7', 28',70'  -- Sebastian Marlęga 10’, 74’, Marcin Kowalski 58’ rz.k., 76’ rz.k., 90+3’

Więcej w rozwinięciu…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 104

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 14 31
2 Dolcan 13 25
3 Przasnysz 14 24
4 Łomianki 14 24
5 Ożarowianka 13 24

#DrużynaMPTK
1 Świt 12 27
2 Skra 12 25
3 Amator 12 23
4 Stocznia 12 22
5 Zryw 12 22

#DrużynaMPKT
1 Bzura 11 31
2 Gąbin 11 29
3 Zorza 11 21
4 Spójnia 10 16
5 Wicher 10 15

#DrużynaMPKT
1 Orkan S 7 18
2 Huragan 7 18
3 Zjednoczeni 7 13
4 Sparta 7 12
5 Unia Czermno II 7 9

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Licznik

Licznik: