SEZON 2018/19! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 24 Lipiec 2018 08:13

nastepnyumeczdomowy3

 

Jeżeli znacie wynik z jakiegoś meczu wrzuconego na stronce - podsyłajcie sms-em:

515-828-900

Z góry dziękujemy!

 
Ciężkie boje w Iłowie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 11:46

uniaIlowNewskraLogoPrzeglądając wyniki meczów Skry Drobin, które rozgrywaliśmy w Iłowie w ostatnich latach, wysnuć można tylko jeden wniosek - Unia u siebie z nami jest bezlitosna. W Iłowie nie wygraliśmy od... 8 lat. Sześć meczów, sześć porażek z rzędu (w tym jeden walkower). Sięgając głębiej, od sezonu 2005/06 wygraliśmy tylko trzy spotkania, na jedenaście możliwych. Remis z Iłowa wywiozła tylko Skra II Drobin w sezonie 2007/08 w rozgrywkach A klasy. 

Każda passa musi się kiedyś skończyć i gorąco wierzymy, że tym razem wywalczymy w Iłowie punkty.

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 09:10

12. KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów

11.00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz

11.00 Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Maz.

11.00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława

13.00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka

15.00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce

15.00 Korona Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki

15.00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc

 

10. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> OBSADA

SOBOTA

11.00 Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród

14.00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno

15.00 Start Proboszczewice - Unia Czermno

15.00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby

15.00 Unia Iłów - Skra Drobin

15.00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień

Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> OBSADA

SOBOTA

13.00 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki

15.30 Zorza Szczawin - Wicher Cieszewo

15.30 GKS Góra - Wisła N. Duninów

NIEDZIELA

11.00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo

11.00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków

13.00 Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin

 

9. OSTATNIA KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> OBSADA

SOBOTA

15.00 Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew

15.00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo

NIEDZIELA

15.00 Unia II Czermno - Relax Miszewo Mur.

15.00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> OBSADA

SOBOTA

11.45 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo

12.00 Bzura Chodaków - Skra Drobin

15.00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo

 

 
Wisła II Płock zwycięzcą Pucharu POZPN.... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 Październik 2018 08:01

FINAŁ PUCHARU POLSKI POZPN - Stadion Miejski w Płocku, ul. Sportowa 3.

WISŁA II PŁOCK - KASZTELAN SIERPC

wislaiiplock 150 14043834871:0 (1:0)kasztelan logo new

Piotr Majchrzak 24'

Więcej w rozwinięciu...

 
Wygrana po bezbarwnej grze... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 Październik 2018 13:28

9. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSIR w Drobinie

SKRA DROBIN - POGOŃ SŁUPIA

skraLogo3:1 (0:0)pogon slupia

Mateusz Chądzyński 68', Patryk Piasecki 72', Marcin Kowalski 77' - Kamil Łęcki 55'

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 Październik 2018 09:54

11. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ --> obsada

PIĄTEK

19.00 Ząbkovia Ząbki - Huragan Wołomin 3:0

SOBOTA

15.00 Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa 2:3

15.00 Kasztelan Sierpc- Mazur Gostynin 0:2

15.00 Mławianka - Korona Ostrołęka 0:1

15.00 Mazovia Mińsk Maz. - Hutnik Warszawa 3:1

15.00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 0:0

15.00 MKS Ciechanów - KS Łomianki 3:1

NIEDZIELA

11.00 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:0

(walkower- goście nie dojechali)

 

9. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ --> obsada

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 3:1 (0:0)

11.00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 3:2 (1:0)

11.00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 2:1 (2:1)

15.00 Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 1:3 (0:1)

15.00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:0

15.30 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:3 (0:1)

NIEDZIELA

14.00 Unia Czermno - Delta Słupno 3:3

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A --> obsada

SOBOTA

12.00 Bzura Chodaków - Polonia Radzanowo 7:1

15.30 Błękitni Gąbin - GKS Góra 2:0

15.30 Wisła N. Duninów - ULKS Ciółkowo przełożone

NIEDZIELA

10.00 Wisła Główina-Sobowo - Zorza Szczawin Kościelny 1:4

11.00 Wicher Cieszewo - Mazowia Słubice 2:1

16.00 Szopen Sanniki - Spójnia Mała Wieś 4:4

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B --> obsada

SOBOTA

15.30 Orkan Sochaczew old. - Lwówianka Lwówek 4:0

NIEDZIELA

14.00 Relax Miszewo Mur. - Sparta Mochowo 1:11

15.00 Zjednoczeni Bulkowo - Huragan Bodzanów 2:4

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW A1 --> obsada

NIEDZIELA

10.30 Amator Maszewo - Sparta Mochowo

13:45 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:2

14.00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków

 

 
Hokej na trawie-Skra wciąż niepokonana... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 Październik 2018 11:41

8. KOLEJKA PLO – Stadion w N. Proboszczewicach

START PROBOSZCZEWICE – SKRA DROBIN

herb rywala startproboszczewice 1323:5 (2:1)skraLogo

??? 7', 28',70'  -- Sebastian Marlęga 10’, 74’, Marcin Kowalski 58’ rz.k., 76’ rz.k., 90+3’

Więcej w rozwinięciu…

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 05 Październik 2018 06:48

10.KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNA

Sobota

11.00 Hutnik Warszawa - Ząbkovia Ząbki 1:0

11.00 Huragan Wołomin - Mławianka 2:0 

11.00 Ożarowianka - MKS Ciechanów 2:0

15.00 Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce 2:1

15.00 KS Łomianki - MKS Przasnysz 3:2

15.30 Korona Ostrołęka - Kasztelan Sierpc 1:1

15.30 Mazur Gostynin - Wkra Żuromin 1:0

Niedziela

11.00 Wisła Płock - Mazovia Mińsk 2:2

 

8. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ

Sobota

11.00 Delta Słupno - Świt Staroźreby 4:3

12.00 Start Proboszczewice - Skra Drobin 3:5

14.30 Unia Iłów - Błyskawica Lucień 6:1

15.00 Amator Maszewo - Stegny Wyszogród 3:0

15.00 Orzeł Goleszyn - Unia Czermno 3:5

15.30 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 4:2

Niedziela

13.00 Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 1:0

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY A

Sobota

16.00 ULKS Ciólkowo - GKS Góra 4:2

16.30 Zorza Szczawin - Szopen Sanniki 2:1

Niedziela

11.00 Wicher Cieszewo - Błękitni Gąbin 2:4

11.00 Polonia Radzanowo - Wisła Duninów

11.00 Spójnia Mała Wieś - Bzura Chodaków 3:4

13.00 Mazovia Słubice - Wisła Sobowo 0:1

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ KLASY B

Niedziela

15.00 Lwówianka - Zjednoczeni Bulkowo 2-1

15.00 Unia II Czermno - Czarni Rempin 4-1

16.00 Huragan Bodzanów - Sparta Mochowo 2-0

 

6. KOLEJKA I LIGI OKRĘGOWEJ JUNIORÓW PŁOCK A1

Sobota

11.00 Stoczniowiec Płock - Sparta Mochowo 3:1

16.00 Bzura Chodaków - Amator Maszewo 1;6

Niedziela

15.45 Skra Drobin - Wicher Cieszewo 3:0

 
Wysoka wygrana z Deltą - hattrick Kowalskiego... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 Październik 2018 06:39

7. KOLEJKA PLO - Stadion MOKSiR w Drobinie

SKRA DROBIN - DELTA SŁUPNO

skraLogo6:2 (2:1)deltaS

Paweł Dziekański 34', Marcin Kowalski 45' , 63', 68', Sebastian Marlęga 52', Patryk Piasecki 72' - Patryk Wereszyński 35', Patryk Chmielewski 86' (rz.k.)

Więcej w rozwinięciu...

 
Weekendowa rozpiska... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 Wrzesień 2018 13:13

9. KOLEJKA IV LIGI GR. PÓŁNOCNEJ

SOBOTA

11.00 Mazur Gostynin - Drukarz Warszawa 

11.00 Mazovia Mińsk - KS Łomianki

11.00 Ząbkovia - Wisła II Płock

14.00 MKS Przasnysz - Ożarowianka

15.30 Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 

16.00 Mławianka - Hutnik Warszawa

16.00 MKS Ciechanów - Pogoń II Siedlce

16.00 Wkra Żuromin - Korona Ostrołęka

 

7. KOLEJKA PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ

SOBOTA

11.00 Skra Drobin - Delta Słupno

11.00 Świt Staroźreby - Unia Czermno

13.00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo

14.00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów

16.00 Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 

NIEDZIELA

16.00 Błyskawica Lucień - Pogoń Słupia 

16.00 Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice

 

6. KOLEJKA PŁOCKIEJ A KLASY

SOBOTA

16.00 Błękitni Gąbin - ULKS Ciólkowo

16.00 Wisła N. Duninów - Spójnia Mała Wieś

NIEDZIELA

11.00 Wisła Sobowo - Wicher Cieszewo

13.00 Szopen Sanniki - Mazowia Słubice

14.00 GKS Góra - Polonia Radzanowo

16.00 Bzura Chodaków - Zorza Szczawin

 

6. KOLEJKA PŁOCKIEJ B KLASY

SOBOTA

16.00 Orkan Sochaczew - Unia II Czermno

NIEDZIELA

15.00 Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek

16.00 Relax Miszewo Mur. - Huragan Bodzanów

 

I LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW PŁOCK

SOBOTA

11.00 AP Bzura Chodaków - Sparta Mochowo

13:30 Skra Drobin - Amator Maszewo

Niedziela

16.00 Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock 

 
Przywozimy trzy punkty z Czermna! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 27 Wrzesień 2018 07:36

6. KOLEJKA PLO -  Boisko w Czermnie

UNIA CZERMNO - SKRA DROBIN

uniaCzermnoNowe2:3 (1:1)skraLogo

Przemysław Nowicki 29', Łukasz Woźniak 65' - Marcin Kowalski 44', 90+2', Sebastian Marlęga 68'

Więcej w rozwinięciu...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 104

Polub P-LIGĘ


#DrużynaMPKT
1 Wołomin 11 27
2 Ożarowianka 11 24
3 Dolcan 10 22
4 Przasnysz 11 20
5 Wisła II 11 20

#DrużynaMPTK
1 Amator 10 22
2 Skra 9 21
3 Świt 9 18
4 Zryw 9 16
5 Orzeł 9 14

#DrużynaMPKT
1 Bzura 8 22
2 Gąbin 8 20
3 Wicher 8 15
4 Zorza 8 15
5 Ciółkowo 7 11

#DrużynaMPKT
1 Huragan 6 18
2 Orkan S 6 15
3 Sparta 6 12
4 Zjednoczeni 6 10
5 Unia Czermno II 6 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Licznik

Licznik: